Partneři

Eva Jurčíková

Máte zájem s námi spolupracovat?

Napiště e-mail na oto.strmiska@vasenaroky.cz

Smile Parking

Smile Parking je unikátní parkovací projekt, který na českém a evropském trhu nemá obdoby. VIP parkoviště se nachází v blízkosti pražského Letiště Václava Havla a k dispozici má jak venkovní plochy, tak kryté garáže. Exkluzivně poskytuje také služby spojené s péčí o vůz jako například ruční venkovní mytí, čištění interiéru, či tepování. Tým Smile Parking se během Vaší dovolené, či pracovní cesty o Váš vůz postará jako o vlastní.Více

Parkování R7

Parkování R7 nabízí levné, bezpečné a spolehlivé parkování u Letiště Václava Havla v Praze. Odvezou vás pohodlně na letiště přímo k terminálům, kde si vás i po návratu vyzvednou.
Nemusíte se tak při odletu na vaši dovolenou či služební cestu už o nic starat. Parkování R7 si svých klientů váží, a proto o ně pečuje a poskytuje služby na vysoké úrovni.Více

Přeprava na letiště s.r.o.

Přeprava na letiště s.r.o. se specializuje na přepravu osob na/z letiště, ale rádi vám zajistí také osobní přepravu v rámci České republiky i zahraničí.

Jejich služeb můžete využít při služebních cestách v rámci ČR i do zahraničí nebo při návštěvě zahraničních hostů, atd.

Garantují nejnižší cenu na trhu s důrazem na špičkovou kvalitu.Více

Videoprůvodce

Ikona Máte zájem o zasílání aktualit, tipů a rad?

Najdete nás v těchto médiích:
ČT 1 ČT 24 DNES Český rozhlas Lidové Noviny Deník
Radiožurnál 5plus2 metro PRÁVO Právní prostor

NÁŠ KODEXPRO MÉDIATECHNICKÁ PODPORAMAPA STRÁNEKCOOKIESINFOGRAFIKYPARTNEŘIOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Vaše nároky.cz, SE © 2013 - 2019. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Spinner