O nás

Společnost Vaše nároky.cz zajišťuje získání finančního odškodnění, na něž má občan nárok v případě, že byl poškozen jednáním obchodníků, institucí či státu. Naše komplexní služby, které pokrývají veškeré oblasti života, jsou zcela bez nákladů a zbytečné administrativy na straně klienta.

Přínos našich služeb ocenili také porotci prestižních soutěží, které hodnotí české firmy. Finalisty jsme se stali v projektech Český Goodwill 2016, ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, a Křišťálová lupa 2016, cena českého internetu.

Jelikož si vážíme i životního prostředí, získali jsme v roce 2017 i certifikáty Zelená firma a Zodpovědná firma.

Na konci roku 2017 jsme ve spolupráci s Potravinovou bankou zorganizovali potravinovou sbírku.

V listopadu 2018 jsme pomohli ParaCENTRU Fénix s předvánočním úklidem.

Najdete nás v těchto médiích.

Proč využít naše služby?

DLOUHOLETÁ PRAXE: pomáháme poškozeným již od roku 2013 a řešili jsme již tisíce případů

VYSOKÁ ÚSPĚŠNOST: v 96 % případů řešených soudem jsme získali pro naše klienty odškodnění

BEZ RIZIKA: veškeré náklady platíme za klienta my, a to i ve chvíli, kdybychom spor náhodou prohráli

PRÁVNÍK ZDARMA: služby právníka včetně prvotního posouzení případu hradí naše společnost

JEDNODUŠE: vše vyřešíte z pohodlí domova, průběh případu můžete sledovat online


Podívejte se, jak naše služba funguje ZDE.

Oto Strmiska

Oto Strmiska

výkonný ředitel

Obavy občanů postavit se větším protivníkům v podobě obchodníků, institucí či státu samotného mnohdy vedou k tomu, že těmto organizacím prochází nekalá a neférová jednání a občané tak často přichází o svůj finanční nárok. Stovky spokojených klientů, kteří díky společnosti Vaše naroky.cz získali své peníze zpět, jsou jasným důkazem toho, že v ČR konečně existuje firma, která se nebojí postavit za své klienty. Jsem rád mezi profesionály, kteří nabízejí široce dostupnou právní pomoc veřejnosti.

Martina Boráková

Martina Boráková

manažer zákaznické péče

V tomto štáte dlho chýbal zástanca, vďaka ktorému by sa ľudia prestali báť postaviť sa za svoje práva. Ja sama mám pár nepríjemných skúsenosti s nekorektným jednaním zo strany obchodníkov a organizácií, a hoci som dosť priebojná na to, aby som sa v takom prípade ozvala, nie vždy som si s argumentmi a jednaním protistrany vedela rady. Bohužiaľ je stále veľa ľudí, ktorí sa ozvať boja, radšej mávnu rukou, a tak dovolia iným obohatiť sa na úkor ich samotných. Tak by to ale byť nemalo a ja som veľmi rada, že môžem byť súčasťou spoločnosti, ktorá chce existujúcu situáciu zmeniť k lepšiemu. Zatiaľ sme len malá záplata a dier je veľa, ale verím, že usilovnou prácou a s tým istým zápalom, s akým sme do toho všetci šli, ich spoločne zvládneme zaplátať.

Eva Jurčíková

Eva Jurčíková

PR manažer

Před několika lety jsem odletěla přes cestovní agenturu na dovolenou do Tuniska, která se měla stát díky pětihvězdičkovému hotelu a stravě formou All inclusive luxusně stráveným exotickým pobytem. Sladký med, který všem cestovka mazala kolem pusy, však velmi rychle zhořkl. Budova, ve které jsme byli ubytováni, viděla pět hvězdiček jen z dálky - starý nábytek, porouchaná klimatizace, dětský koutek plný odpadků atd. Jídlo bylo jednotvárné, nápoje nekvalitní, vše často zcela nedostupné. Jako malá ryba v moři plném velkých žraloků jsem se však tenkrát bála o svá práva bojovat. Jsem proto velmi ráda, že jsem měla možnost stát se součástí společnosti, která oklamání zákazníka nebere jako samozřejmost, ale naopak se proti tomuto stále rozšiřujícímu se standardu snaží bojovat.

Videoprůvodce

Ikona Máte zájem o zasílání aktualit, tipů a rad?

Najdete nás v těchto médiích:
ČT 1 ČT 24 DNES Český rozhlas Lidové Noviny Deník
Radiožurnál 5plus2 metro PRÁVO Právní prostor

NÁŠ KODEXPRO MÉDIATECHNICKÁ PODPORAMAPA STRÁNEKCOOKIESINFOGRAFIKYPARTNEŘIOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Vaše nároky.cz, SE © 2013 - 2019. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Spinner