Právo na vaší straně

Pojištění automobilu

Stále přibývá případů, kdy pojišťovny neoprávněné krátí pojistné plnění. K tomuto kroku přistupují zejména v případě pojistného plnění u povinného ručení protistrany, která autonehodu způsobila. Výjimkou však není ani krácení či zamítnutí pojistného plnění u havarijního pojištění.

Výmluvy pojišťoven

Pojišťovny se nejčastěji vymlouvají na amortizaci, kdy by dle jejich názoru měly být do staršího auta při opravě montovány starší díly. Jedná se však o jednání nezákonné. Potvrdil to i Ústavní soud, který považuje za nepatřičné, aby poškození bouraného auta museli při shánění potřebných dílů procházet vrakoviště.

Dále je častou výmluvou pojišťoven domněnka, že se nehoda nestala tak, jak je uvedeno. A to přesto, že oba účastníci nehody shodně tvrdí, že škodná událost se stala přesně dle uvedeného popisu. Pokud však pojišťovna nemá přímý důkaz, že k nehodě došlo jiným způsobem, nemá právo pojištění zamítnout ani krátit.

Pojišťovny se snaží samozřejmě argumentovat i dalšími výmluvami, je však důležité nenechat se zastrašit a proti rozhodnutí pojišťovny bojovat!

Nezaplatila vám pojišťovna vše? Pomůžeme!

Nezaplatila vám pojišťovna celou částku za opravu vozidla? Vyhodnotila škodu na vašem automobilu jako totální a zaplatila vám směšné peníze? Nebo jste peníze z pojištění nedostali vůbec? Nenechte si to líbit a obraťte se na nás, získáme vám peníze, na které máte nárok!

Váš případ zdarma posoudíme, za naše služby neplatíte žádné poplatky. Naší jedinou odměnou je provize 5 – 25 % ze získané částky POUZE v případě vyhraného sporu. Přesvědčte se sami, podívejte se na náš CENÍK a JAK TO FUNGUJE. Nebo rovnou níže zadejte případ k posouzení zdarma →