POMOHLI JSME POMOHLI JSME Krácení pojistného plnění u zranění na motorce

« ZPĚT
Radka B. - zrušený let

Krácení pojistného plnění u zranění na motorce

Chci poděkovat společnosti Vašenároky za pomoc při řešení sporu. Poptal jsem celkem tři společnosti. Firma Vašenároky se mi ozvala jako jediná.

Vše od první poptávky po vyřízení sporu trvalo cca půl roku, jelikož šlo o větší částku a také o spor s velkou společností. Vše jsem řešil online, mailem nebo telefonicky. Jednou jsem musel na poštu poslat plnou moc společnosti, se kterou jsem spor vedl.

Další velké plus bylo, že jsem jednal přímo s advokáty, kteří můj případ vedli a o všech krocích mne informovali. Naštěstí se vše obešlo bez soudního sporu, za což jsem firmě Vašenároky a advokátní kanceláři vděčný. Ušetřili mi mnoho starostí a peněz, které bych musel vynaložit, pokud bych chtěl vést spor se společností pomocí svých vlastních advokátů.

Pokud máte jakýkoliv problém, zkuste se obrátit na tuto společnost, za zeptání nic nedáte a pokud váš spor přijmou o vše se postarají. Nenechejte si diktovat nesmyslné podmínky od větších společností, které si myslí, že můžou cokoliv.

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených klientů, i když lepší by bylo, kdyby se společnosti chovaly tak jak se sluší a patří.

Lukáš Paulovič, 1.2.2018

Videoprůvodce

Ikona Máte zájem o zasílání aktualit, tipů a rad?

Najdete nás v těchto médiích:
ČT 1 ČT 24 DNES Český rozhlas Lidové Noviny Deník
Radiožurnál 5plus2 metro PRÁVO Právní prostor

NÁŠ KODEXPRO MÉDIATECHNICKÁ PODPORAMAPA STRÁNEKCOOKIESINFOGRAFIKYPARTNEŘIOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Vaše nároky.cz, SE © 2013 - 2019. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Spinner