Právo na vaší straně

Pracovněprávní nároky: Nařízené neplacené volno

8. 6. 2017

Dobře že jsem narazila na internetu na vaše stránky a konečně jsem dostala peníze od zaměstnavatele za neplacené volno, které mi nařizoval v době, kdy neměl v ordinace doktora. Při rozhovoru s doktorem zaměstnavatelem mi bylo řečeno, že neplacené volno je v pořádku a že nevidí problém a neni mu jasné, proč jsem nespokojena. Když jsem našla informace na internetu, že takové jednání je nezákonné a že už nebudu doma bez peněz tak mě okamžitě přesunuli na jinou pobočku a dali výpověď, prý nemají peníze na sestřičku a když nechci neplacené volno tak mužů jít.
Když jsem odešla, myslela jsem, že v poslední výplatě se se mnou vyrovná, ale nestalo se! Proto jsem se obrátila na Vaše nároky a netrvalo to dlouho a proběhlo to vše bez mé účasti, a pak přišel email, že peníze už společnost Vaše nároky má na účtě a že mi to posílají.
Radost neměla hranic! Sama bych to nedokázala a díky společnosti Vaše nároky jsem dokázala, že jsem měla pravdu, a taky se snad zaměstnavatel aspoň zamyslí nad jednáním k zaměstnancům. Moje poděkování patři celému týmu, který řešil můj případ za ochotu docílit pravdu! Jen tak dál!

Kateřina V., 8. 6. 2017