Bydlení: Fond oprav v bytovém družstvu

Společenství vlastníků

Dobry den,zakladame si nove byt.druzstvo za ucelem odkupu mestske bytovky se 42 byty za 13 mil.Z ceho se vypocte fond oprav,budu davat hned nejaky vklad.Zatim tomu nerozumime,neco ze se bude muset slozit 20%,aby jsme dostali uver a pak se to rozpocita podle velikosti mezi jednotlive byty.My mame 65,5m2.Me by hlavne zajimala castka kterou ja budu platit.Dekuji

Vážená paní,

V tomto případě je nutné zhodnotit, zda byla propustka dána z důvodu překážky na Vaší straně, pro kterou se vztahuje náhrada mzdy. Pokud se o takovouto propustku jedná, je třeba zaměstnavatele na skutečnost proplacení upozornit a pokud to odmítne, bude třeba podat podnět na Inspektorát Práce.

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení