Bydlení: Majitelka bytu odmítá vrátit kauci

Vrácení kauce

Mela jsem uzavrenou smlouvu na dobu urcitou do 31.3.19 nyni me majitelka dala vypoved k 31.8.19 odmita vratit kauci,vyuctovat zalohy za sluzby a nechce kauci pouzit na uhrazeni najmu na srpen. Mam nejaka prava v teto situaci? Dekuji Hykova

Dobrý den,

určitě práva máte. Pokud jste na bytě nic nezničila, pak by Vám měla být kauce vrácena nebo započtena jako poslední nájem. Pokud tak majitelka bytu neučiní, dopustila by se neoprávněného obohacení.

V případě, že by Vám kauce nebyla vrácena, určitě se můžete obrátit na naše právníky. Zadat případ můžete jednoduše zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení