Ostatní: Mateřská dovolená při exekuci

Exekuce

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda může manžel nastoupit na mateřskou dovolenou když má na plat exekuce. Jak mu je tedy budou strhávat, nebude mýt s toho problémy Aby ho nezavřeli za neplacení nevím si s tím rady a proto se obracím na Vás snad my pomůžete. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

Váš manžel může nastoupit na rodičovskou dovolenou. Exekuce se potom nebude vztahovat na jeho plat, ale na jeho rodičovský příspěvek. Konkrétní změny v částkách nelze vzhledem k neznalosti okolností konkrétního případu určit.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní