Reklamace dovolené: Nesouhlas s výší reklamace

Reklamace dovolené

Dobrý den, vyreklamovali jsme zájezd u CK Exim tours (ubytování v pokoji, kde byl nadměrný hluk z centrální klimatizace a technického zázemí hotelu ve dne a v v noci).. CK reklamaci uznala, ale výši odškodnění určila na 4,7 % z celkové ceny zájezdu. S výši reklamací jsme nesouhlasili a poslali jsme dopis CK. Mezitím nám CK zaslala peníze ve výší 4,7 % na účet. Máme peníze CK vrátit na účet, nebo máme počkat až vyřeší náš následující nesouhlas s výší reklamace ? Děkuji Jakoubková

Dobrý den,

dle Vašeho dotazu bychom považovali za nejvhodnější si peníze prozatím ponechat, a reklamaci dále řešit v částce ponížené o již obdrženou kompenzaci.

S pozdravem,