Ostatní: Obnovení herního účtu

Ostatní

Dobrý den. Jsem léčený patologický hráč. Před nástupem do léčení v roce 2015 jsem emailem požádal společnost Tipsport o TRVALÉ zrušení herního účtu, bez možnosti obnovy,.Tipsport mi před pár měsíci nový účet na mé jméno otevřel a já prohrál vysokou částku. Je reálné je žalovat?Vše doložitelné.Děkuji

Vážený pane,

omezení přístupu fyzických osob na hazardních hrách se vztahuje pouze na osobu, které bylo uloženo přiměřené omezení a přiměřená povinnost zdržet se hazardních her, hraní na hracích přístrojích a sázek nebo ochranné léčení spočívající v léčbě závislosti na hazardních hrách podle trestního zákoníku. V případě, že jste léčení podstoupil dobrovolně, tato omezení se na Vás nevztahují a proto ani nelze po nikom vsazené peníze vyžadovat zpět.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní