Bydlení: Okamžité ukončení nájemní smlouvy nájemcem

Nájemní smlouva

Dobry den. Mam najemni smlouvu na dobu neurcitou s 3mesicni vypovedni lhutou. V byte leze z podlahy zeleny prasek ktery je zavadny. Majitel.o zavade vi ale nechce ji resit. Je mozne kvuli tomuto dat okamzitou vypoved z najmu? Dekuji

Dobrý den,

nájemce může dát výpověď z nájmu uzavřeného na dobu neurčitou kdykoliv. Porušuje-li strana zvlášť závažným způsobem své povinnosti, a tím působí značnou újmu druhé straně, má dotčená strana právo vypovědět nájem bez výpovědní doby. Bohužel z naší pozice nedokážu posoudit, zda je tento zelený prášek natolik zdraví závadným, aby se jednalo o porušení zvlášť závažným způsobem.

S pozdravem Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení