Reklamace dovolené: Vrácení peněz za zrušený zájezd

Reklamace dovolené

Ck zrušila zájezd kvůli malé obsazenosti. Cestovní agentura, se kterou mám smlouvu, mi chce vrátit peníze až po zaslání peněz od CK. Mohu se nějak bránit, abych peníze dostala ihned? Již to trvá 5 pracovních dnů. Děkuji. S pozdravem Kotlánová

Dobrý den,

záleží na obchodních podmínkách, které dozajisté byly součástí cestovní smlouvy. Vyplacení zpětně kupní ceny zájezdu se může někdy protáhnout, takže nejlepší způsob, jak dosáhnout vrácení peněz je urgovat cestovní agenturu a pokud Vám částka nebude vrácena do lhůty stanovené v obchodních podmínkách, pak je možné celou situaci řešit právní cestou.