Bydlení: Skryté vady u zakoupeného bytu

Skryté vady nemovitosti

Dobrý den, s přítelem jsme koupili byt. Při začátku rekonstrukce jsme zjistili, že se bude muset dělat nová voda - tuto informaci nám majitel bytu zatajil. Dále nám bylo řečeno, že pod kobercem jsou nové parkety - po odkrytí koberců jsme zjsitili, že je tam shnilé lino a shnilá dřevotříska - tudíž budeme muset dělat novou podlahu. Máme v tuto chvíli nějaký nárok např. na vrácení nějakých peněz z prodeje? Děkuji.

Dobrý den,

z Vašeho popisu nám vyplývá, že by se ve Vašem případě mohlo jednat o skryté vady. Skrytá vada je taková vada, o které jste při koupi nevěděli a kterou jste neměli ani možnost odhalit. Pokud by se o skryté vady skutečně jednalo, měli byste mít nárok na slevu z kupní ceny nemovitosti. Bez podrobnějšího posouzení však bohužel nejsme schopni zjistit, zda se skutečně o skryté vady jedná

Pokud byste měli zájem, abychom Vám s vymožením odškodněno pomohli. Stačí zadat případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení