Bydlení: Úhrada zateplení domu

Úhrady oprav

Dobrý den, naše SVJ si odhlasovalo, beze mne zateplení budovy ale bez střechy, nechtějí ani zateplit podlahu půdy. Mám byt na severní stranu v podkroví, zateplení se mě dotkne jen zčásti, musím platit úvěr, který si SVJ bere?

Dobrý den,

z výše uvedených informací bohužel nemůžeme vyvodit žádný závěr. Pro posouzení bychom potřebovali znát více detailů (např. stanovy, o jaký se jedná úvěr – s ručením či bez), jestli vůbec bylo hlasování platné.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení