Úrazy na chodníku: Úraz na zledovatělém chodníku

Úraz na chodníku

Před domem jsem uklouzl na zledovatělém chodníku a zlomil si nohu. Soudní spor jsem vyhrál a byl odškodněn: ušlý zisk, bolestné,stížené spol. uplatnění. Tento úraz mi zanechal trvalé následky. Ze svojí soukromé pojistky /úrazové/, mi byly trvalé následky nyní po lékař. vyšetření vyplaceny. Mám nárok na trvalé následky i z odpovědnosti ze soudního sporu od toho, kdo byl viník? Děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním , hezkého dne Tománek.

Dobrý den,

předpokládám, že soudní spor jste vedl s vlastníkem zledovatělého chodníku a na základě vyhraného soudního sporu Vás odškodnila jeho pojišťovna. Pokud jste byl současně odškodněn i ze svého soukromého úrazového pojištění, tak již nemůžete po kom více požadovat finanční odškodnění.