Úrazy na chodníku: Úraz v důsledku zakopnutí o vyčnívající dlažbu

Úraz na chodníku

pred domem jsem zakopla o vycnivajici dlazbu zlomila si zebro a narazila bederni pater chodim jen tezko ato o berlich co delat naco mam narok.jsem v duchodu a manzel se ome stara jiz dva mesice prichazi o vydelek v zamestnani

Vážená paní

Je třeba zjistit, komu předmětný chodník patří a po jeho majiteli požadovat náhradu majetkové a nemajetkové újmy, jako je bolestné, ztížení spol. uplatnění apod. Pokud se domníváte, že Vám vznikl nárok na finanční odškodnění, tak zadejte případ na naše webové stránky zde: https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad. Naši právníci je pro Vás zdarma posoudí.