Bydlení: Vrácení provize za právní služby

Vrácení kauce

Dobrý den , chtěla bych se zeptat zda mam narok na vraceni provize za pravni sluzby. Nastehovala jsem se do pronajmu kde jsme pi. majitelce zaplatila 5000 kc provizi za pravni sluzby najemni smlouvu jsem ale vsak nedostala v pronajmu jsem bydlela 1 tyden. pri vraceni klicu mi pani majitelka rekla ze nemam narok na vraceni techto penez

Dobrý den,

z toho co uvádíte, zde není důvod, abyste pronajímateli hradila částku za vypracování nájemní smlouvy. Pokud jste však již tuto částku uhradila, pravděpodobně jste s její úhradou souhlasila a bude tedy velmi složité požadovat tuto částku zpět.

Zpět do Bydlení