Realitní kanceláře: Vrácení rezervačního poplatku

Vrácení rezervačního poplatku

Dobrý den, chci se zeptat jestli mám nárok na vrácení rezervačního poplatku (80 000), když jsem odstoupila od smlouvy, jelikož odhadni cena nemovitosti byla menší než kupní a to o 500 000Kč a o jinej odhad který mi pak nabízela realitka jsem už neměla zájem, protože si myslím , že z ich strany odhadce by už stanovil cenu rovnu s kupní. Realitka mi pak chtěla vrátit jenom 40 000Kč, což si myslím, že je to docela dost za chybu kterou jsem já nijak neucinila. Tedy se chci zeptat, mám nárok na vrácení RP?

Dobrý den,

z Vašeho zadání není zcela jasné, zda máte na vrácení RP nárok. V tomto případě je totiž nezbytné prostudovat rezervační smlouvu, kterou jste s předmětnou RK uzavřela. V případě, že máte zájem, zadejte svůj případ bezplatně naší společnosti a naši spolupracující právníci jej posoudí.