Ostatní: Žádost o ukončení insolvence po splacení 33% dluhu

Insolvence

Dobrý den ,mám splaceno 33%dluhu mohu zažádat o ukončení insolvence.Podle nové novely zákona můžete byt insolvenci 3 ,5az 7let.Děkuji za odpověď D.K

Vážený,
Každá forma insolvence je ukončována jinak. V případě, že jste insolvenci vůči Vám řešil/a oddlužením, posoudí soud, zda jste v posledních 5 letech plnění oddlužení zaplatil/a alespoň 30 % dluhu (popř. 50 %, pokud jste si s insolvenčním správcem dohodli jinou výši splátek). Pokud ano, může Vás soud na Váš návrh od zbylých dluhů osvobodit.

Zpět do Ostatní