Reklamace dovolené: Zkrácená doba pobytu na zájezdu

Reklamace dovolené

CK avízovala 8 denní zájezd. Odlet z Prahy byl 15.7. v 9.30 a návrat, přistání v Ruzyni 22.7.2017 v 8.10 hod., odjezd z hotelu 22.7. 1.30hod. Je to opravdu v pořádku?Logicky mi připadá, že je klient ošizen,. S pozdravem M. Vodičková

Vážená paní Vodičková,

Ano, toto je v pořádku. Počet dní je stanoven tak, že první den pobytu začíná hodinou srazu klienta se zástupcem cestovní kanceláře na letišti při odletu či u autobusové dopravy na místě srazu a poslední den pobytu končí příletem/příjezdem do místa příletu/příjezdu.

S pozdravem, Vaše nároky.cz