Zdraví: Zpětná žádost o náhradu škody

Náhrada škody

Dobry den, pred rokem a pul jsem byl napaden a utocnik byl odsouzen. Neporadal jsem o nahradu skody (zdravotni). Lze takto jeste ucinit? Jake podklady by jste potrebovali k prostudovani? Dle lekarske zpravy jsem utrpel otres mozku, frakturu stropu leve orbity a pneumoorbrua vlevo, tristivou frakturu nosnich kosti, levostrannou deciaci nosniho septa, fisuru laterarni steny leve maximarni dutiny a podkozni emfysem v oblicejove casti. Dekuji za odpoved, preji hezky den. Jakub S.

Dobrý deň,

premlčacia lehota podľa zákona v tomto prípade činí 3 roky takže o tzv. bolestné, ešte stále môžete požiadať. Budete ale potrebovať posudok o bolestnom, ktorý Vám vypracuje Váš lekár podľa metodiky Nejvyššího soudu ČR, pre vyčíslenie čiastky na ktorú máte nárok.

S pozdravom

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví