Profesia days

Nezaplatili Vám MZDU či ODSTUPNÉ?

Neodškodnil Vás zaměstnavatel za PRACOVNÍ ÚRAZ?

Dostali jste neoprávněnou VÝPOVĚĎ?

Neproplatil Vám zaměstnavatel CESTOVNÉ či STRAVNÉ?

Nedostali jsme odškodnění za NEMOC Z POVOLÁNÍ?

Nenechte nepoctivému zaměstnavateli Vaše peníze a obraťte se na nás! Ve dnech 12. a 13. října se s námi můžete o svém problému přijít poradit na veletrh Profesia Days. Najdete nás v poradenské zóně!

Nemáte čas chodit na veletrh? Zadejte nám případ online a naši spolupracující právníci zdarma posoudí, zda máte nárok na finanční odškodnění

Zadat případ k posouzení zdarma

U NÁS ZA PRÁVNÍKA NEPLATÍTE!

Naše společnost Vaše nároky.cz pomáhá zaměstnancům získat finanční odškodnění, pokud byli poškozeni nekalým jednáním zaměstnavatelů. Obrovskou výhodou našich služeb je to, že právníka za klienty zaplatí naše společnost.

Klient po celou dobu právního zastupovaní neplatí žádné poplatky ani jiné náklady, vše hradí naše společnost. Naší jedinou odměnou je provize ze získané částky pouze v případně úspěšně vyřešeného případu. Pokud bychom spor se zaměstnavatelem náhodou prohráli, klient nám ani právníkovi nic hradit nemusí.

V případě soudu navíc za klienta hradíme veškeré soudní poplatky. Na svá bedra bereme dokonce i případné náhrady protistraně, pokud bychom spor náhodou prohráli. S námi tedy klienti opravdu nic neriskují a mohou jen získat!

Více informací na www.vasenaroky.cz/pracovnepravni-naroky

Videoprůvodce

Ikona Máte zájem o zasílání aktualit, tipů a rad?

Najdete nás v těchto médiích:
ČT 1 ČT 24 DNES Český rozhlas Lidové Noviny Deník
Radiožurnál 5plus2 metro PRÁVO Právní prostor

NÁŠ KODEXPRO MÉDIATECHNICKÁ PODPORAMAPA STRÁNEKCOOKIESINFOGRAFIKYPARTNEŘIOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Vaše nároky.cz, SE © 2013 - 2019. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Spinner