Právo na vaší straně

Získejte zpět peníze za předražená nákladní vozidla

Někteří výrobci nákladních vozidel a kamionů v minulosti porušovali pravidla hospodářské soutěže. Docházelo ke kartelovým dohodám ohledně cen vozidel. Společnostem, které vozidla nakupovaly, tak vnikla značná finanční újma. → více info o kamionovém kartelu zde

Kdy vzniká nárok na odškodnění?

Pokud jste v letech 1997 – 2011 zakoupili nové či ojeté nákladní vozidlo od společností MAN, Daimler, Volvo/ Renault, Iveco, DAF nebo Scania, jehož hmotnost byla více než 6 tun, máte podle zákona nárok finanční odškodnění.

Nejste si jistí, zda máte právě vy nárok na odškodnění? Zdarma nárok ověříme! Kontaktujte nás.

→ Kontaktujte nás

Jak se výše odškodnění počítá?

Výše odškodění se vypočítá podle rozdílu mezi cenou, za kterou jste nákladní vozidlo či kamion nakoupili a tou, která by vznikla přirozeným vývinem trhnu bez kartelových dohod. Můžete tak získat zpět desítky až stovky tisíc korun za jedno vozidlo!

Rozdíl mezi cenami určí znalecký posudek, který zaplatíme my!

Jak získat odškodnění?

Vše nechte na nás!

Stačí, když nám zašlete doklady o zakoupení vozidla/ leasingu. V případě prodeje i doklady o prodeji vozidla. O zbylé se postarají naší spolupracující právníci.

U nás navíc bez poplatku, bez jakékoliv rizika pro vás a bez nutnosti cokoliv dělat!

Přečtěte si o nás a jak naše služby fungují.

Jaká je naše odměna?

Naší jedinou odměnou je provize ze získaného odškodnění, která je max. 25 %. Na její výši se domluvíme při podpisu smlouvy. Nic jiného neplatíte!

Kontaktujte nás!

Pomůžeme vám získat odškodnění za umělé navyšování cen nákladních vozidel. Nic tím neztratíte, a naopak můžete jen získat!

► Kontaktovat Vaše nároky.cz