Reklamace/e-shopy: Koupě odrané nové motorky

Koupě automobilu

Dobry den, koupil jsem nove moto v motosalonu ale prodejce me ho dovezl domu v dodavce, samozrejme se vsemi nalezitostmi. Prodejce odjel a ja jsem motorku poradne prohledl a zjistil jsem drobne oderky a na jedne strane hure slicovane plasty. Muzu stim neco delat? Ma cenu to nejak resit nebo ne? Myslim si ze nova vec za 135000 kc by mela byt bez vady. Predem dekuji za odpoved

Dobrý den,

pokud jsou oděrky viditelné, nikoliv skryté, tak jste bohužel měl při převzetí důkladně provést prohlídku. Pokud nešly odhalit, tak lze vyreklamovat - případně žádat slevu z kupní ceny nebo opravdu po prodejci.