Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Dovoz auta z Německa přes třetí osobu

17.12.2018 - Dobrej píšu ohledně nedávno koupeného auta přez třetí osobu které jsem dal …

Koupě automobilu

Moji objednávku zrušili bez náhrady

14.12.2018 - dobrý den,objednal jsem na eshopu mobil (žádná extra nízká cena, i když sleva …

Zrušená objednávka

Musím platiti odtah auta při reklamaci?

13.12.2018 - Dobrý den, koupila jsem auto z autobazaru. Ford Mondeo, 5 let. Byla provedena …

Reklamace Reklamace automobilu

Reklamace ventilu u automobilu

7.12.2018 - Hezky vecer, v srpnu 2017 mi servis v aute vymenil vadny EGR ventil. Po 15 …

Reklamace Reklamace automobilu

Skrytá vada automobilu

6.12.2018 - Dobrý den, zakoupili jsme v srpnu auto, s tím že vůz má udělané rozvody před …

Skrytá vada Náhrada škody

Odstoupení od smlouvy kvůli špatné kvalitě zboží

6.12.2018 - Dobry den,dne 14.11. Jsem objednala kocarek na --- za 15790,- po 1.prochazce …

Reklamace zboží z internetu

Od kterého data běží reklamační lhůta 30 dnů?

5.12.2018 - Od ktereho data běži reklamacní lhůta 30 dnu. Oznamil jsem prodejci mailem, on …

Reklamace

Odmítli mi vrátit peníze

4.12.2018 - Dobrý den, koupila jsem si v prodejně nábytku konferenční stolek, ale po …

Reklamace zboží Reklamace

Odstoupení od smlouvy a promlčecí lhůta

3.12.2018 - Dobry den, kupujici odstoupil od kupni smlouvy z duvodu nezarazeni pozemku do …

Promlčecí doba Promlčecí lhůta Odstoupení od smlouvy

Reklamace automobilu po ujetí 16 000 km.

29.11.2018 - Dobrá den, koncem roku 2016, jsem si koupil nové auto Citroen Cactus a po …

Reklamace zboží Reklamace automobilu

Zákonná lhůta pro vrácení peněz při zrušení objednávky zákazníkem

28.11.2018 - Dobrý den, před 14 dny jsem si na internetových stránkách --- koupil zboží v …

Vrácení peněz

Reklamace tepelného čerpadla

22.11.2018 - Dobrý den.V červnu 2017 nám bylo namontováno tepelné čerpadlo.Ještě než bylo …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace zboží

Nárok na vrácení platby při prodání jiného modelu zboží

14.11.2018 - Dobrý den, včera jsem v obchodu kupoval hasící přístroj (HP) a po prodejci …

Chybná dodávka zboží Vrácení peněz

Reklamace automobilu po opakovaných vadách

13.11.2018 - Dobry den, mam takovy problém pořídil jsem si auto na splátky. Bohužel se auto …

Reklamace zboží Reklamace automobilu Ostatní

Nevyřízená reklamace automobilu

12.11.2018 - Dobrý den ptřebuji poradit,mám 18 měsíců nové auto a je problém s tempomatem v …

Reklamace automobilu

Skrytá vada na kuchyňské lince

8.11.2018 - Lze uplatnit skrytou vadu na kuchyňské lince(vada materiálu), vyrobené na …

Skrytá vada

30-denní lhůta na vyřízení reklamace

5.11.2018 - Dobrý den, koupili jsme si rohový stůl a po rozbalení jsme zjistili, že horní …

Reklamace Reklamace zboží

Opakovaná reklamace telefonu

1.11.2018 - Dobrý den. měla bych dotaz,dávala jsem telefon 2* na opravu poprvé to moc …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace zboží

Reklamace přesáhla 30 dní

1.11.2018 - Dobrý den, chci se zeptat jak je u odstoupení od smlouvy z důvodu reklamace …

Reklamace zboží Reklamace Odstoupení od smlouvy

Nepřesné informace v kupní smlouvě automobilu

1.11.2018 - Dobrý den koupil jsem auto a v kupní smlouvě bylo psáno 276tis,potom mi odešlo …

Reklamace automobilu Reklamace Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy automobilu

1.11.2018 - Přeji hezký den, zakoupila jsem vozidlo z dovozu (Ford Fiesta -2009) od …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace automobilu

Reklamace kopaček

1.11.2018 - V A... mi byla uznána reklamace kopaček. Při sepisování reklamace jsem ale …

Reklamace Reklamace zboží

Odstoupení od smlouvy

30.10.2018 - 26.9 letos jsem reklamovala elektrickou troubu-slabý výkon,trouba špatně hřála …

Reklamace zboží

Kdo platí poštovné?

29.10.2018 - Dobry den, potreboval bych vedet, kdo plati postovne na vyrobek odeslany k …

Reklamace zboží

Objednání knih a následní insolvence firmy

26.10.2018 - Dobrý den, objednávala jsem si knihy 3.7. 2018, kdy jsem platila, pak …

Insolvence

Opakovaná závada mobilního telefonu

25.10.2018 - Dobrý den, v listopadu 2017 jsme zakoupili mobilní telefon. Na telefonu se …

Reklamace zboží

Vada automobilu z autobazaru

25.10.2018 - Dobrý den.Koupil jse od AAAauto Volvo za 260.000,- v perfektním stavu.Najeto …

Reklamace automobilu Skrytá vada

Nová majitelka automobilu chce odstoupit od smlouvy

25.10.2018 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat před cca 3 mesicu jsem prodal auto škoda Fabie …

Odstoupení od smlouvy Ostatní Reklamace automobilu

Reklamace bazénu

22.10.2018 - Ddobrý den v roce 2012 jsem koupil bazén v záruční době v roce 2014 jsem ho …

Reklamace zboží

Skrytá vada automobilu

19.10.2018 - Dobry den, koupil jsen auto na inzerat. Prodavajici mi tvrdil, že s auta unika …

Reklamace automobilu Reklamace

Odstoupení od smlouvy při zjištění vady automobilu

18.10.2018 - Dobrý den, potřebuji poradit: zakoupil jsem auto v A... a projevila se zde …

Odstoupení od smlouvy Reklamace automobilu

Po výměně automobilů nastala chyba s řídící jednotkou

18.10.2018 - zdravím asi před 2 měsíci jsem kupoval nové auto a protiúčtem jsem dal své …

Reklamace automobilu Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy po výměně vařiče

18.10.2018 - Reklamoval jsem vařič (první reklamace), poslali mi nový (kamenná prodejna), ne …

Reklamace Odstoupení od smlouvy

Reklamace nefunkčního čističe

18.10.2018 - Dobrý den, zakoupila jsem čistič na mastné povrchy, protože na videu okamžitě …

Reklamace Reklamace zboží

Skrytá vada automobilu

16.10.2018 - Dobrý den, mám dotaz ohledně možné reklamace automobilu. Koupil jsem automobil …

Ostatní Reklamace Reklamace automobilu

Náhrada za vadu automobilu od prodejce

16.10.2018 - Dobrý den, potřebovala bych prosim poradit. Koupila jsem Passata b6 r.v. 2006. …

Ostatní Reklamace

Mohu nárokovat úhradu u prodejce?

15.10.2018 - Dobrý den, koupil jsem vůz od soukromé osoby a nebyl jsem plně informován o …

Ostatní Reklamace

Koupě štěněte od chovatelské stanice

15.10.2018 - Koupili jsme štěně s PP od chovatelské stanice. teprve po zaplacení a podpisu …

Reklamace zvířat

Neoprávněné odstoupení pro skryté závady na automobilu

15.10.2018 - Dobry den, chtěla bych se zeptat 14.9.2018 jsme prodali automobil znacky …

Prodej automobilu Reklamace automobilu

Vrácení auta kupujícím

15.10.2018 - Dobrý den. Dnes jsme prodaly škodu rapid a po 5 hodinách kupující volala, že by …

Prodej automobilu Reklamace automobilu

Odstoupení od úvěrové smlouvy u vozu

11.10.2018 - Dobrý den, v prosinci 2017 jsem si u autorizovaného prodejce na úvěrovou …

Reklamace automobilu

Natočený tachometr

11.10.2018 - Dobrý den v bazaru jsem koupil v červenci auto nyní jsem začal řešit opravu a …

Reklamace automobilu

Odstoupení od kupní smlouvy automobilu

10.10.2018 - Dobry den, zakoupil jsem automobil od soukrome osoby, 2006 ale prodejcem …

Odstoupení od smlouvy Kupní smlouva Koupě automobilu Reklamace automobilu

Vrácení peněz za nepoškozené zboží

10.10.2018 - Zakoupila jsem 3 ks pyzama ve vietnamske prodejne a druhy den jsem je nesla …

Reklamace Vrácení peněz

Neuznání reklamace náušnic

9.10.2018 - Dobrý den, v lednu letošního roku jsme v klenotnictví zakoupili stříbrné …

Reklamace

Práva při reklamaci vozidla z autobazaru

12.7.2018 - Dobrý den, 22.06.2018 jsem zakoupili ojeté vozidlo. Když jsem na tom ujeli cca …

Reklamace automobilu

Reklamace smlouvy práce o díle

11.7.2018 - DOBRÝ DEN,nedávno jsme dělali rekonstrukci bytu,smlouvou práce o díle s …

Smlouva o dílo

Odstoupení od smlouvy z důvodu jiných technických parametrů

10.7.2018 - Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, koupil jsem auto, kde je ve velkém techničáku …

Odstoupení od smlouvy Koupě automobilu

Lhůta pro vyřízení reklamace v Německu

10.7.2018 - Dobry den, mam kolo koupene pres online eshop z nemecka. 7 kvetna mne praskl …

Reklamace

Prodloužení záruky zboží po opravě

10.7.2018 - koupila jsem si pračku, měla jsem ji 3x opravenou a tak mi dali novou, ale nyní …

Záruční lhůta

Skrytá vada na automobilu ze zahraničního autoservisu

10.7.2018 - Dobrý den, Nechal jsem si dovézt vůz z německa. Po zhruba 2 týdnech používání …

Reklamace automobilu

Reklamace jiného než objednaného zboží

8.7.2018 - Dobrý den,nechali jsme si udělat na zakázku zatemňující rolety do oken.Výběr …

Neuznaná reklamace

Reklamace vestavěných skříní

8.7.2018 - Dobrý den, v září 2017 jsem si objednala a následně zakoupila vestavěnou skříň …

Reklamace

Reklamace běžeckých bot

8.7.2018 - Dobrý den, koupil sem běžecké boty do terénu a po čtyřech měsících se odlepila …

Reklamace

Reklamace automobilu po 8 měsících

8.7.2018 - Dobry den koupil jsem pred 8mesici octavii 1,6fsi benzin. A ted zacala zrat …

Reklamace automobilu

Balík z e-shopu obsahoval méně kusů zboží

8.7.2018 - Dobrý den, zakoupila jsem z e-shopu zboží, ale v balení mi dorazilo o 11 kusů …

Reklamace

Odstoupení od koupě automobilu bez udání důvodu

8.7.2018 - dobrý den,zakoupil jsem a zaplatil v autobazaru automobil a po dvou dnech jsem …

Odstoupení od smlouvy

Problémy při reklamaci telefonu

29.6.2018 - Dobrý den, hned po první reklamaci kdy se mi telefon vrátil po 30 dnech, jsem …

Reklamace

Reklamace mobilního telefonu

29.6.2018 - Dobrý den, mám problém týkající se mobilního telefonu, kdy i přes videa, kde je …

Neuznaná reklamace

Je nutné při reklamaci vrátit automobil na původní místo prodeje?

28.6.2018 - Zakoupil jsem v.z VW JETTA.Skrytá závada na převodovce-kovový zvuk při …

Reklamace automobilu

Zakoupení balíčku po internetu a možnost jeho vrácení

28.6.2018 - Dnes jsem objednala na internetu GERMITOX.Ozval se mi hlas ne moc česky …

Vrácení zboží

Reklamace ojetého vozu

28.6.2018 - Dobrý den, v květnu tohoto roku jsme jeli s manželem pro ojetý vůz do Vsetína. …

Reklamace automobilu

Úhrada balíčku který nikdy nedorazil

27.6.2018 - Dobrý den, chtěla bych požádat o právní radu ohledně obchodního práva. …

Ztracený balík

Platí objednávka zakoupeného automobilu bez jejího podepsání

27.6.2018 - Dobrý den, zaplatil jsem 20.000,- Kč zálohu na nové objednané vozidlo. …

Koupě automobilu

Neuznaná reklamace notebooku

26.6.2018 - Dobrý den, reklamoval jsem notebook za 17 499,- protože během tří měsíců po …

Neuznaná reklamace

Reklamace notebooku

26.6.2018 - Dobrý den, na vánoce jsme koupili synovi v bazaru notebook, po 5 ´měsících se …

Reklamace Reklamace zboží

Reklamace firemního automobilu

25.6.2018 - Dobrý den, koupili jsme na firmu ojeté auto v bazaru, které jsme ani né po …

Reklamace automobilu

Reklamace vozidla z bazaru

25.6.2018 - Dobrý den, 26.5.2018 jsem zaloupil auto.Po ujetí cca 15 km se rosvítila …

Reklamace vozidla z autobazaru

Skryté vady na autě, o kterých kupující věděl

25.6.2018 - Dobrý den potřeboval bych poradit , prodal jsem 14 let staré auto a kupujícímu …

Reklamace automobilu

Naúčtování sankce za opotřebení při odstoupení od smlouvy

25.6.2018 - Dobrý den, koupili jsme segway přes e-shop a v popisu se udával určitý počet km …

Odstoupení od smlouvy Sance za odstoupení od smlouvy

Reklamace ojeté motorky

22.6.2018 - Dobrý den ,potřeboval bych poradit koupil sem ojetou motorku minulý rok v …

Reklamace

Zakoupení zboží nemá požadované vlastnosti

22.6.2018 - Dobrý den, kopil jsem před Vánocemi na E shopu Allhere. cz Hoverboard. U …

Reklamace zboží z internetu

Odstoupení od smlouvy u koupě automobilu

22.6.2018 - Rozhodl jsem se koupit nové auto. S autosalonem jsem podepsal smlouvu, zaplatil …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy pro skryté vady

22.6.2018 - Zakoupil jsem pracovní stroj (traktorbagr) JCB 3C111 za 160tis.Kč s tím že je …

Odstoupení od smlouvy

Zničená bunda v čistírně

21.6.2018 - V cistirne mi znicili bundu, ktera stala 10000 Kc. Nechteji mi zaplatit …

Reklamace Ostatní

Reklamace automobilu kvůli vadám

20.6.2018 - Dobrý den,prodala jsem 20 let staré auto,kdy ve smlouvě byly uvedeny vady …

Reklamace automobilu

Reklamace auta po 7 letech

20.6.2018 - V roce 2014 jsem v autobazaru zakoupil vůz Škoda Superb vyrobený v roce …

Reklamace automobilu

Podvod při prodeji auta od soukromníka

20.6.2018 - Dobrý den, zakoupila jsem auto od soukromé osoby, kde mě bylo řečeno že je auto …

Koupě automobilu Reklamace automobilu

Záruční lhůta po opravě reklamovaného zboží

18.6.2018 - Dobrý den, 1. 2. 2016 jsem si koupil notebook se zárukou 24 měsíců (nyní už …

Záruční lhůta Reklamace

Opakovaná reklamace zakoupeného kola

18.6.2018 - Dobrý den, asi před rokem jsem koupila dceři (8 let)nové jízdní kolo Merida …

Opakovaná reklamace

Vady na zakoupeném novém vozidle

14.6.2018 - Dobrý den, 29.3. jsme zakoupili nový automobil s pohonem benzín + LPG s …

Koupě automobilu Reklamace automobilu

Reklamace auta po seznámení s veškerými vadami

14.6.2018 - Dobrý den, cca před dvěma měsíci jsem prodal auto vw golf 4 rok výroby 1998 s …

Reklamace automobilu

Reklamace zakoupeného pozemku

13.6.2018 - dobrý den koupili jsme pozemek spolu s domem. Nyní na pozemku, který se platil …

Pozemky Reklamace

Kupující požaduje navrácení peněz za zakoupený iPhone

13.6.2018 - Dobrý den, mám menší problém. Prodal jsem jedné osobě iPhone 7 s tím, že byl v …

Reklamace

Odstoupení od smlouvy po zakoupení nového vozidla

13.6.2018 - Dobrý den, zakoupili jsme nové auto Opel, po sedmi měsících první reklamace - …

Reklamace automobilu Odstoupení od smlouvy

Auto zakoupené v autobazaru má špatný motor

7.6.2018 - Dobry den,prosim o radu,cca pred měsícem jsem s bratrem kupoval ojete auto v …

Reklamace vozidla z autobazaru

Koupě vozidla z autobazaru s vadou

7.6.2018 - Dobrý večer, v AAA auto jsme di vybrali s manželem vůz v hodnote 350 tis. …

Reklamace vozidla z autobazaru

Nárok na vrácení peněz při reklamaci bot

5.6.2018 - Dobrý den, koupili jsme synovy kterému je 18 měsíců boty a po 14 dnech se mu …

Reklamace

Neuznaná reklamace televize

31.5.2018 - Televize v záruce, sama vypíná a znovu se sama zapne. Byla na opravě, závada se …

Neuznaná reklamace

Opakované vady na novém vozidle

29.5.2018 - Dobrý den, v r. 2014 jsme si koupili nový automobil. Kupovali jsme nový, drahý …

Škoda na vozidle

Odmítnutí vrácení peněz po reklamaci bot

25.5.2018 - Dobrý den, koupili jsme synovy kterému je 18 měsíců boty a po 14 dnech se mu …

Reklamace

Odstoupení od smlouvy o úvěru, neúměrně vysoké RPSN

24.5.2018 - Dobrý den, před 2 dny jsem koupila auto v bazaru na splátky, dnes mi přišla …

Koupě automobilu

Odstoupení od kupní smlouvy čtyřkolky pro nedodržení reklamační lhůty

24.5.2018 - Dobry den v roce 2017 jsme zakoupili pracovne rekreacni ctyrkolku TGB 1000 do …

Odstoupení od smlouvy

Špatně dodaná sedací souprava

24.5.2018 - Objednala jsem si u Jamalu sedací soupravu a přivezli mi jinou. Konkrétně jinak …

Reklamace

Správný postup při převzetí auta ze servisu po nehodě

23.5.2018 - Dobrý den, byla jsem účastníkem dopravní nehody, kterou jsme nezavinila. Auto …

Dopravní nehody

Autobazar se zříká odpovědnosti za vadu na voze

23.5.2018 - Dobrý den, před měsícem jsem zakoupil automobil z autobazaru. Po měsíčním …

Škoda na vozidle

Zfalšovaná kupní smlouva u vozidla

23.5.2018 - Dobrý den,zakoupil jsem vůz dovezený z Německa.Přihlášení a registrace proběhla …

Kupní smlouva

Reklamace rychlovarné konvice

22.5.2018 - V internetovém obchodu NAKUPKA jsem zakoupil dne 20. 3. varnou konvici ETA Luna …

Neuznaná reklamace Reklamace Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy i přes obeznámení se závadami motoru

22.5.2018 - Dobrý den, na začátku letošního roku jsem prodal pracovní čtyřkolku. Tato …

Reklamace

Reklamace zakoupeného předváděcího vozu

22.5.2018 - Dobry den.V prosinci 2017 jsem zakoupil novy(předváděcí)vůz.cca po mesici …

Reklamace automobilu

Platba za telefon v bitcoinech

21.5.2018 - Dobrý den, včera jsem na shopu nakupprodej.eu našel telefon za zajímavou cenu v …

Sance za odstoupení od smlouvy

Reklamace lednice v záruční době

21.5.2018 - Dobry den, v zarucni dobe jsem dala na reklamaci dala lednici. Technik prijel, …

Záruční lhůta Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy z důvodu chybějícího techničáku

21.5.2018 - dobrý den,při podpisu kupní smlouvy jsem přišel na to že auto nemá malý …

Odstoupení od smlouvy

Možnost odstoupení od kupní smlouvy vozidla kvůli německé technické

17.5.2018 - Dobrý den, 11.5 jsme koupili v bazaru automobil který ale nemá českou technicko…

Koupě automobilu Odstoupení od smlouvy

Lhůta na vyřízení reklamace

17.5.2018 - Dobrý den, manžel objednal náhradní díly na auto na webových stránkách s českou …

Reklamace

Vrácení peněz za reklamovaný fotoaparát včetně příslušenství

17.5.2018 - Dobrý den, reklamoval jsem fotoaparát Canon EOS 100D v internetovém obchodě. …

Reklamace

Zamítnutá reklamace z důvodu vlastního zapřičinění

15.5.2018 - Okružní pila Makita v záruční době se mi rozbila a nechtějí to opravit, že jsem …

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy vozidla

15.5.2018 - Dobrý den,koupili jsme auto značky Bmw od známého,které jsme chtěli pro syna až …

Kupní smlouva

Nárok na odstoupení od smlouvy zakoupeného vozidla

10.5.2018 - Dobrý den, koupili jsme auto v bazaru. Centrální zamykání nefungovalo. Na …

Reklamace automobilu

Prodavačka odmítá vrácení peněz za reklamovaný zlatý náramek

4.5.2018 - Koupil jsem zlatý náramek na ruku už jsem ho třikrát reklamoval se stejnou …

Neuznaná reklamace

Vrácení peněz za vadné zboží

3.5.2018 - Dobrý den...zakoupil jsem zboží ( mód k elekt.cigaretě) které jsem už dvakrát …

Opakovaná reklamace

Zakoupení vadného čerpadla

28.4.2018 - Dobrý den Objednal jsem si pres Facebook rizeni a cerpadlo do auta ( seat r.v …

Reklamace

Reklamace telefonu a vrácení peněz

28.4.2018 - Dobrý den. Asi 2 měsíce před koncem záruky tj 22.4.18 na fotoaparát Canon mi …

Reklamace

Odstoupení od smlouvy po zakoupení bundy

28.4.2018 - Dobrý den, koupila jsem si 15.1.2018 zimní bundu.Při nošení jsem zjistila,že …

Odstoupení od smlouvy

Stočený tachometr u zakoupeného vozidla

21.4.2018 - Dobrý den, koupila jsem v autobazaru ojete auto 9.4. 2018.....18.4.2018 …

Reklamace automobilu

Vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě

20.4.2018 - Dobrý den, zakoupil jsem elektro skůtr přes e-shop a koupil jsem ho na …

Vrácení zboží

Skrytá vada na zakoupeném automobilu

17.4.2018 - Dobrý den, koupil jsem auto a je možné, že má skrytou vadu, která by se v …

Reklamace automobilu

V zakoupeném vozidle chybí signalizace vzdálenosti parkování

17.4.2018 - Dobrý den, v loňi v červnu jsem od firmy zakoupil ojetý automobil. Až nyní …

Reklamace automobilu

Reklamace kávovaru

16.4.2018 - Dobrý den, v prosinci 2016 jsem v Elektro Expert koupila kávovar Krups, v lednu …

Neuznaná reklamace

Koupě automobilu se skrytou vadou

12.4.2018 - Dobry den,zakoupili jsme vuz od autobazaru Swiss cars.Jedna se o Infiniti fx 45 …

Reklamace automobilu Reklamace vozidla z autobazaru

Reklamace poškozeného zboží

12.4.2018 - Dobrý den, objednal jsem z e-shopu zboží, které přestože bylo dobře zabaleno …

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy z důvodu dodání jen části zboží

12.4.2018 - Dobrý den, mám dotaz, zda-li můžu odstoupit od kupní smlouvy s e-shopem, který …

Odstoupení od smlouvy Reklamace

Vyskytnutí závady na zakoupeném vozidle

11.4.2018 - Dobrý den, na konci listopadu 2017 jsme byl zakoupen Citroen Grand Picasso cca …

Reklamace automobilu

Kupující chce zakoupené vozidlo vrátit

10.4.2018 - Dobrý den, máme takový problém. Koupili jsme auto 20 let staré, s poloautomatic…

Reklamace automobilu

Ztráta záruky při mechanickém poškození

9.4.2018 - Dobrý den, před zhruba 2 měsíci jsem si pořídil nový mobilní telefon. Po …

Reklamace

Skrytá vada na autě jeden den po koupi

9.4.2018 - dobry den,koupila jsem auto ve vysi 40tisic korun kdy mi majitele tvrdili ze …

Reklamace automobilu

Reklamace auta z bazaru

8.4.2018 - Dobrý den . Koupily jsme auto v autobazaru koncem ledna 2018. Po ujetí cca …

Reklamace automobilu

Neuznaná reklamace telefonu Huawei

6.4.2018 - Dobrý večer, mám dotaz ohledně neuznané reklamaci tel huawei P9 lité 2016, kdy …

Neuznaná reklamace

Odstoupení od smlouvy při koupi vozidla přes komisní prodej

6.4.2018 - Dobrý den, chci se zeptat zda-li je možné odstoupit od smlouvy při koupi …

Odstoupení od smlouvy Koupě automobilu

Žádost o proplacení oprav na prodaném vozidle

6.4.2018 - Dobry den prodal sem Vw golf 4 combi 1.9tdi 85kw pd ajm rok.2001 najeto cca …

Reklamace automobilu

Ztracení zásilky Českou poštou

6.4.2018 - Dobry den, rad by som sa informoval, ci pokryvate i pripady, ked Ceska posta …

Ztracený balík

Kdy se považuje vyřízení reklamace za ukončené

6.4.2018 - Dobrý den.Reklamoval sem sedačku po podivném průběhu reklamace se poslední den …

Reklamace

Vrácení použité sedačky do bazaru

6.4.2018 - Dobrý den, 10.3.2017 jsem zákaznici prodal již použitou koženou sedací soupravu …

Reklamace

Záruka na opravený reklamovaný kočárek

4.4.2018 - Dobrý den, mame kupovane golface a během záruky nam praskla striska u které …

Záruční lhůta Reklamace

Reklamace zboží a obal

27.3.2018 - Musí být reklamované zboží v původním obalu?

Reklamace

Odstoupení od koupě vadného tabletu

27.3.2018 - Dobrý den, koupil jsem si tablet 20.11.2015. Po roce a půl nešel nabíjet a byl …

Opakovaná reklamace Záruční lhůta

Nárok na úhradu dopravy při reklamaci

27.3.2018 - Ma kupujici pri reklamaci narok na uhradu dopravy? (Tam i zpet).

Reklamace

Odstoupení od smlouvy pro nedodržení 30 denní lhůty

27.3.2018 - Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. V létě 2017 koupil manžel baterii do skútru a …

Nedodržení reklamační lhůty

Paní mi chce vrátit pánev

27.3.2018 - Dobrý den, paní si odemne koupila pánev, kterou si při předání nezkontrolov…

Reklamace

Reklamace automobilu a nedodržení lhůty

13.3.2018 - Dobrý den, před dvěma měsíci jsem koupil vůz který jsem následně odvezl do …

Reklamace automobilu Nedodržení reklamační lhůty

Koupě odrané nové motorky

12.3.2018 - Dobry den, koupil jsem nove moto v motosalonu ale prodejce me ho dovezl domu v …

Koupě automobilu

Nevyřízená reklamace kopaček

12.3.2018 - Dobrý den. V srpnu 2017 jsem synovi koupila kopačky ve Sportsdirerectu. V …

Reklamace zboží

Výměna reklamovaného koše v myčce

12.3.2018 - Dobrý den, reklamovali jsme myčku kvůli hluku a drhnoucímu koši. Dne 8.2.2018 …

Reklamace zboží

Poškození kočárku na reklamaci

9.3.2018 - Dobrý den . Chtěla jsem se zeptat . Kupovali jsme kočárek v kamenném obchodě. …

Reklamace zboží

Vrácení štěněte do chovné stanice

9.3.2018 - Prodej štěněte z chovatelské stanice a jeho vrácení zpět chovateli, jaké jsou …

Reklamace zvířat

Nárok na vrácení peněz u reklamované obuvi

6.3.2018 - Pokud je reklamace obuvi uznána musím si vybrat jiný druh obuvi, když mi …

Reklamace zboží

Právo na vrácení zakoupených bot

6.3.2018 - Dobrý den, dnes jsem si v prodejně na Václavském náměstí koupila boty, které …

Reklamace zboží

Špatně opravený reklamovaný telefon

6.3.2018 - Dobry den reklamovala jsem telefon po 3 tydnech mi vratili opraveny telefon ale …

Reklamace zboží

Nárok na reklamaci kočárku

6.3.2018 - Dobry den , kupovala jsem kocarek 12/2016, jezdeny je vsak az od 5/2017. Behem …

Reklamace zboží

Dodání poškozeného zboží e-shopem

5.3.2018 - Dobrý den,..E-shop mi poslal poškozené zboží,bylo zabalené v nepoškozené …

E-shop Poškozené zboží

Nevyřízení reklamace do 30 dnů

5.3.2018 - Dobrý večer Koupil jsem sušičku Beko a projevila se závada kterou jsem …

Reklamace

Reklamace špatně odvedené práce řemeslníky

22.2.2018 - Zdravim. Firma mi obkladala zdi sadrokartonem. Bohuzel jsem přehlidla špatně …

Reklamace služby

Reklamovaná bunda nedorazila

22.2.2018 - Reklamace oblečení. Dobrý den, reklamovala jsem u jednoho eshopu bundu, na …

Reklamace zboží

Výměna reklamovaných bot za jiné

22.2.2018 - Dobrý den,reklamovala jsem obuv-prašla mi podrážka a reklamace v CCC byla …

Reklamace zboží

Koupě motorky ze zahraničí

8.2.2018 - Dobrý den, koupili jsme motorku (dovoz) se švýcarským t.p. na přihlášení. Před …

Reklamace zboží

Nárok na vrácení zakoupené televize

4.1.2018 - Dobrý den je to 10 dní co jsem si koupil televizi po par dnech jsem si všiml že …

Vrácení zboží

Nárok na vrácení peněz při koupi telefonu

4.1.2018 - Dobry den.Zakoupila jsem k vanocum mobilni telefon v obchode(planeo).Bohuzel …

Vrácení zboží

Vrácení zakoupeného telefonu

4.12.2017 - Dobrý den, koupila jsem si před týdnem nový telefon. Bohužel telefon je …

Vrácení zboží

Odstoupení od koupě vozu

4.12.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné odstoupit od smlouvy o koupi …

Reklamace automobilu

Snížení ceny koupeného vozu

27.11.2017 - Dobry den, mam takovy dotaz, vcera jsem prodal vuz. A dnes mi dotycny psal. Ze …

Reklamace automobilu

Vrácení elektrických kartáčků

25.11.2017 - 21.11.2017 jsem koupil zubní kartáčky za 2x2999,-.Chtěl bych je vrátit,vnucinje …

Vrácení zboží

Reklamace motocyklu zakoupeného přes internet

25.11.2017 - Dobrý den! Letos v létě jsem si přes internet objednal malý motocykl, který mi …

Reklamace automobilu

Neopravitelný kávovar

25.11.2017 - Dala jsem do autorizované opravny De Longi kávovar, který začal po 3 letech …

Oprava reklamovaného zboží

Nedoplatek u operátora

24.11.2017 - Dobrý den, chci se zeptat - přišlo mi vyúčtování tel. hovorů z O2 a byla tam …

Nesprávné vyúčtování služeb

Vadné zboží a nereagování eshopu

24.11.2017 - Dobrý den. Zakoupila jsem si na e-shopu brankařskou vyrážečku. Po jednom …

Poškozené zboží Reklamace zboží z internetu

Čtvrtá reklamace tabletu

24.11.2017 - Dobrý den,odevzdal jsem tablet na čtvrtou reklamaci a v reklamačním protokolu …

Opakovaná reklamace

Objednávka jako smlouva

24.11.2017 - Dobrý den, prosím o radu. Chci se zeptat zda objednávka slouží zároveň i jako …

E-shop

Poplatek při vrácení za porušení obalu zboží

24.11.2017 - Zakoupili jsme ve specializovaném velkoobchodu IP kameru. Po jejím vybalení …

Vrácení zboží

Koupě auta v exekuci

24.11.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat sestřenice koupila auto od pána, který ho …

Reklamace automobilu

Skryté vady na vozidle

24.11.2017 - Kopil se vozidlo a pri servisu byli zjidteny zavazne skryte vady majitel …

Reklamace automobilu

Problém s dodáním zboží

23.11.2017 - Dobrý den!Z e-shopu jsme zakoupili současně 4 komponenty samostatně naceněné ze …

Vrácení zboží Reklamace

Špatně dodaný díl

11.8.2017 - Dobrý den, objednal jsem si v e-shopu dvouhmotový setrvačník na svůj vůz, až …

Chybná dodávka zboží

Reklamace vozidla

11.8.2017 - Dobrý den, 14.7. 2017 Jsem si koupil vozidlo v autobazaru, na doporučení …

Reklamace vozidla z autobazaru

Skrytá vada na autě

11.8.2017 - Dobrý den, před měsícem a půl jsem si koupila auto ze salonu. Auto je staré 4 …

Koupě automobilu

Nepřepsání automobilu v dané lhůtě

31.7.2017 - dobrý den,mohu odstoupit od smlouvy pokud autobazar není schopen automobil …

Reklamace automobilu

Nefunkční automatická převodovka

31.7.2017 - Dobrý den, chtěl bych poprosit o Vaši radu, jak dále postupovat. Je to asi …

Reklamace automobilu

Koupě ojetého vozu

31.8.2017 - Dobrý den, v květnu tohoto roku jsem koupila ojetý vůz v autobazaru. Při …

Koupě automobilu

Koupě vozu

31.8.2017 - Dobry den,dne 7.7.2017 jsem koupil vuz od soukromeho prodejce. Po 150km se auto …

Reklamace automobilu

Závada nového vozidla

31.8.2017 - Dobrý den. Moje manželka zakoupila 25.8.2015 nové vozidlo Opel Astra kombi v …

Reklamace automobilu

Reklamace použitého mobilu

4.8.2017 - dobrý den, koupila jsem si použitý mobil Zopo color f2 v prodejně mobil …

Reklamace zboží

Skrytá vada na ojeté motorce

4.8.2017 - zakoupil jsem ojetou motorku a do 2mesicu se ukazala skryta vada o ktere jsem …

Reklamace ostatní

Reklamace plechových disků u auta

4.8.2017 - Lze reklamovat pomačkané a otlučené plechové disky na auto v bazaru dodané …

Reklamace zboží

Vada motoru automobilu

31.8.2017 - Dobrý ven,koupil jsem auto v autobazaru a po třech týdnech mě klekl motor.da se …

Reklamace automobilu

Nefunkční telefon

31.8.2017 - Dobrý den, na bazos.cz jsme koupili mobilní telefot. Prodejce po telefonu …

Reklamace zboží

Vybíjení baterie v automobilu

27.7.2017 - Dobrý den, před měsícem jsem zakoupil v autobazaru ojetý vůz Fiat Stilo 1.9JTD …

Reklamace automobilu

Platba opravy motoru

27.7.2017 - Dobrý den , můj předchozí dotaz byl ohledně spotřeby oleje.Auto jsem dal zpátky …

Reklamace automobilu

Kompenzace vadného dílu majitelem

27.7.2017 - Dobrý den, dne 21.6.2017 jsem od soukromé osoby koupil vůz z roku 2002 najeto …

Reklamace automobilu

Lhůta pro odstoupení od smlouvy

27.7.2017 - Dobrý den, dne 9.6. jsem obdržel zboží z eshopu, bohužel jsem byl mimo …

Vrácení zboží

Reklamace WC v novostavbě

27.7.2017 - Dobrý den, koupili jsme si byt, je to novostavba takže jsme první uživatelé. …

Reklamace ostatní

Penále za nevyzvednutou reklamaci

27.7.2017 - Nevyzvedl jsem si ze záruční opravy tablet, který jsem reklamoval dne 8.8.2016. …

Reklamace zboží

Ignorace reklamace skryté vady

27.7.2017 - Dobrý den,Manžel zakoupil automobil.Po dvou dnech na automobilu praskla torzni …

Reklamace automobilu

Automobil bez výrobního štítku

27.7.2017 - Dobry den, koupil jsem automobil a pri navsteve Evidenci vozidel bylo zjisteno …

Reklamace automobilu

Skrytá vada automobilu z bazaru

27.7.2017 - Dobrý den, v únoru 2017 jsem zakoupila v autobazaru automobil. Tento týden …

Reklamace automobilu

Nesouhlas s neuznáním záruky

27.7.2017 - Dobrý den, u telefonu Samsung došlo k popraskání displeje, aniž by upadl nebo …

Reklamace zboží

Neuznání reklamace telefonu

27.7.2017 - Dobrý den,potřebovala bych poradit s reklamaci telefonu. Mám za sebou 4 …

Neuznaná reklamace

Vrácení karavanu

27.7.2017 - Dobrý den mám dotaz ohledně vrácení karavanu.Před 2 měsíci jsem prodal starší …

Reklamace zboží

Nákp poškozeného zboží

27.7.2017 - Dobry den, zakoupili jsme zbozi od spolecnosti Exiteria (Mt nabytek) ktery byl …

Reklamace zboží

Nesouhlas se zamítnutou reklamací

27.7.2017 - Dobrý den, uzavřel jsem smlouvu s T- mobile a vzal jsem si v roce 2016 dotovaný …

Reklamace zboží

Zamítnutá reklamace pneumatik

27.7.2017 - Dobrý den, reklamoval jsem pneumatiky. Po 25 dnech poslali vyjádření o …

Reklamace zboží

Odmítnutí reklamace skryté vady

27.7.2017 - koupil jsem v bazaru auto.při zkušební jízdě se zdálo vše v pořádku,ale již …

Reklamace automobilu

Penále za nevrácení peněz

20.7.2017 - Dobrý den.Dne 03.03.2017 jsem reklamovala v kamenné prodejně notino v Praze …

Reklamace zboží

Zničená převodovka

20.7.2017 - Dobrý den koupil jsem auto za 14.000 po pár Km se zničila převodovka a majitel …

Reklamace automobilu

Vady ojetého auta z autobazaru

20.7.2017 - Dobrý den,mám dotaz. Tento týden v pondělí jsem si koupila v autobazaru ojeté …

Reklamace automobilu

Zasekávání tabletu

20.7.2017 - Dobrý den,koupila jsem v OKAY 13.1. 2017 tablet.První reklamace kvůli sekání …

Reklamace zboží

Skrytá vada prodaného dronu

20.7.2017 - Dobrý den, Na bazaru jsem prodal dron který jsem složil z dílů koupených opět …

Reklamace zboží

Úhrada opravy vady na ojetém autě

17.7.2017 - Dobrý den, prodal jsem ojetý automobil (2003, 94 000 km). Kupující si auto …

Reklamace automobilu

Záruka zboží po opravě

17.7.2017 - Reklamoval sem varnou konev Philips, týden před skončením záruky. Začala …

Reklamace zboží

Náhradní vozidlo za auto v servise

16.7.2017 - Už po třetí jsem byla v servise se závadou , ktérou nelze presne popsat. Řekli …

Reklamace automobilu

Odškodnění za skrytou vadu auta

16.7.2017 - Dobry den, Koupil jsem auto z bazaru. Po prijezdu domu(cca 150km) jsem dojel …

Reklamace automobilu

Neupozornění na skryté vady

16.7.2017 - Dobrý den, 1.4.2017 jsem si koupil od fyzické osoby vůz, který jsem našel na …

Reklamace automobilu

Koupě želviček od chovatele

20.7.2017 - Dobrý den.Dne 24.62017 jsme si jeli pro 2 malé želvičky k chovateli.Pán nám je …

Reklamace ostatní

Reklamace a uhrazení opravy auta

14.7.2017 - Dobrý den, po zakoupení a ujetí cca 1400km odešlo u automobilu turbo. Je tato …

Reklamace automobilu

Nepřiměřená sleva z ceny

14.7.2017 - Dobrý den, prosím o pomoc, na web. portálu vinted.cz jsem prodala kabelku - …

Reklamace zboží z internetu

Zatajení vad prodejcem

14.7.2017 - koupila jsem automobil a prodejce zatajil veškeré vady a závady. Oprava těchto …

Reklamace automobilu

Nárok na reklamaci bez uvedení záruky

14.7.2017 - Kopila jsem si Škodu fabii,dne 21.1.2017 byla podepsana kupni smlouva,ve ktere …

Reklamace automobilu

Pozdní reklamace wc

14.7.2017 - Dobrý den, 10.11.2016 jsme si zakoupili v prodejně Siko koupelny na jednu …

Neuznaná reklamace

Zaplacení zrušené rezervace

14.7.2017 - Dobry den Na internetu jsem si nasel ubytovani v Chorvatsku u spol. Booking.co…

Vrácení peněz

Odstoupení od smlouvy z autobazaru

14.7.2017 - Dobrý den, koupil jsem si v autobazaru auto. V dobrém stavu psali. Při …

Reklamace automobilu

Vrácení televize

14.7.2017 - Zdravím, zakoupili jsme si televizi značky "SHARP". Po týdenním požívání se …

Reklamace zboží

Nedodání plné moci k autu

14.7.2017 - Dobrý den,9.6:2017 jsem koupila auto.Mám smlouvu.TP jak velký tak malý.pojistil…

Reklamace automobilu

Prodejce nereaguje na reklamaci

13.7.2017 - Dobrý den, před dvěma měsíci jsem zakoupil automobil od soukromého prodejce, …

Reklamace automobilu

Právo kupujícího odstoupit od smlouvy

13.7.2017 - Dobrý den Chtěl bych se prosím informovat ohledně prodeje auta.V březnu …

Reklamace automobilu

Chybný rok výroby automobilu v TP

13.7.2017 - koupil jsem auto z bazose bylo tam napsano rok vyroby 2002 podepsal jsem …

Reklamace automobilu

Skrytý vada mercedesu

13.7.2017 - Dobri den rupil se auto mercedes autopred mesicem a pul auto z persego dnja …

Reklamace automobilu

Uhrazení opravy skryté vady

13.7.2017 - Dobrý den, 23.2.2017 jsem zakoupil v autobazaru vůz Volvo rok výroby 2014. …

Reklamace automobilu

Záruční doba při koupi v bazaru

10.7.2017 - Dobrý den, před necelým rokem jsem si koupila v bazaru jízdní kolo, včera na …

Záruční lhůta

Kompeznace za skrytou vadu na autě

10.7.2017 - Dobrý koupil jsem auto s poškozeným dílem (skrytá vada), což jsem při koupi …

Reklamace automobilu

Nevyzvednutí objednaného zboží

10.7.2017 - Dobrý den, nevyzvedla jsem si objednané zboží z eshopu a požadují zaplacení …

E-shop

Reklamace letní páskové obuvi

10.7.2017 - Dobrý den, koupila jsem si letní páskové boty, které mají středem nártu kovová …

Neuznaná reklamace

Skryté vady ojetého auta

10.7.2017 - Dobry den,koupil jsem z inzeratu auto o kterem majitel tvrdil ze je spolehlive,…

Reklamace automobilu

Nedodání koupeného automobilu

7.7.2017 - Dobrý den, před měsícem jsem složil zálohu na automobil a obdržel příjmový …

Reklamace automobilu

Reklamace použitého grilu

7.7.2017 - Dobry den koupil jsem pres internetovy obchod pred 12 dny gril za 25000 a po …

Reklamace zboží

Signalizace nedostatku oleje

30.6.2017 - Dobry den ,v bazaru jsme koupily auto ktere po 30 dnech zacalo signalizovat …

Reklamace automobilu

Zatajení skryté vady automobilu

30.6.2017 - Dobrý den. Mám dotaz, který tu již byl. Koupil jsem auto, které zhruba po …

Reklamace automobilu

Díra v omítce domu

30.6.2017 - Dobrý den. Koupila jsem dům cca 100 let starý. Při prohlídce vloni v září jsem …

Reklamace ostatní

Reklamace autorádia

30.6.2017 - Dobrý den. Po necelém měsíci mě přestalo fungovat autorádio, ale jelikož se …

Reklamace

Spoluúčast na opravě auta

30.6.2017 - Dobrý den, koupili jsme auto z autobazaru. Do měsíce jsme zjistili, že auto …

Reklamace automobilu

Skrytá vada ojetého vozu

30.6.2017 - Dobrý den. Chci se zeptat. Koupil jsem ojeté vozidlo v bazaru esa. Je to zhruba …

Reklamace automobilu

Neuznání reklamace pro upotřebení

30.6.2017 - Dobrý den, koupila jsem vloni dceři boty, které nosila 2 měsíce. Znovu jsem jí …

Neuznaná reklamace

Nedokončená rekonstrukce střechy

19.6.2017 - Dobrý den, máme s partnerkou uzavřenou smlouvu na rekonstrukci střechy. …

Nedodržení smlouvy o dílo

Nedodání zaplaceného zboží

19.6.2017 - Dobry den , pres aplikaci Let go jsem si od jedne slecny koupila saty, penize …

Nedodání objednaného zboží

Vadná ruční brzda

23.6.2017 - dobrý den . nedávno jsem zakoupil automobil od prodejce který provozuje servis. …

Reklamace automobilu

Nedodání servisní historie k autu

23.6.2017 - Mohu vrátit koupený automobil pokud mi nebyla dodána servisní historie?

Reklamace automobilu

Neuznaná reklamace sandálů

23.6.2017 - Koupil jsem si sandále, po krátkém nošení se projevila závada. Na podrážce …

Neuznaná reklamace

Odstoupení od koupi motorky

23.6.2017 - Koupil jsem motorku. Yamaha Thundercat 600R r.v. 1998. Po najeti 612 km (tyden …

Reklamace ostatní

Nedodání návodu a pantů ke skříni

23.6.2017 - Dobrý den ,u firmy MT nábytek jsem si zakoupila skříň GLADYS 2, nedodali mi …

Reklamace zboží

Záruka na vyměněné zboží

15.6.2017 - Dobrý den,v roce 2014 jsem zakoupila kufr v Dedra s.r.o. 2x se rozbíl a byl …

Záruční lhůta

Nedodržení reklamační lhůty

15.6.2017 - 1. Dne 28.02.2017 jsem předal mobilní telefon (dále MT) k reklamaci kvůli …

Opakovaná reklamace

Neuznání skryté vady

15.6.2017 - Dobrý den, v únoru 2017 jsem zakoupil osobní automobil Škoda Octavia u firmy …

Reklamace automobilu

Neuznaná reklamace obuvi

15.6.2017 - Dobrý den, do jednoho roku používání výrobku mi nebyla uznána reklamace …

Neuznaná reklamace

Zatajení informací autobazarem

15.6.2017 - Dobrý den koupili jsme ojeté auto v autobazaru,nechali jsme si auto prohlídnout …

Koupě automobilu

Reklamace motoru v autě

14.6.2017 - Dobrý den, prosím o radu.Koupili jsme auto v největším autobazaru v listopadu …

Reklamace automobilu

Vrácení automobilu při zjištění vad

26.6.2017 - Dobrý den,zakoupil jsem auto v autobazaru,po ujetí pár kilometru mi bylo jasné …

Reklamace automobilu

Nárok na vrácení celé částky notebooku

26.6.2017 - Dobrý den, mám nárok na vrácení celé částky peněz, když jsem v rámci záruční …

Opakovaná reklamace

Uplatnění reklamace po záruční době

7.6.2017 - V roce 2013 jsem zakoupil nový škoda superb. Na začátku 2014 se objevila závada …

Reklamace automobilu

Nepřevzetí vráceného zboží

6.6.2017 - Dobrý den ,koupila jsem u paní oblečení ,které neodpovídá popisu .Paní má ičo …

Reklamace zboží

Prodejce auta nedodal technický průkaz

6.6.2017 - Dobry den, s pritelem jsme si koupily ojetou Felicii od soukromeho prodejce(ve …

Reklamace automobilu

Nároky při nedodržení reklamační lhůty

6.6.2017 - Dobrý den , koupila jsem si nové kožené boty . Měla jsem 1x na noze a to ještě …

Reklamace zboží

Odstoupení od smlouvy po 2 opravách

6.6.2017 - Dobrý den, koupil jsem v obchodě mobil, dvakrát byl v záruční opravně, stále …

Reklamace zboží

Reklamace klimatizace automobilu

7.6.2017 - Dobrý den,v březnu jsem si koupila 10 let starý automobil od 1.majitele.Nyní …

Reklamace automobilu

Nároky při reklamaci náušnic

26.6.2017 - Dobrý den,dcera si koupila v sobotu 6.5. náušnice a ještě ten den jí z nich …

Reklamace zboží

Prodávající přestal komunikovat

29.6.2017 - Dobrý den Přítelkyně našla na vebove stránce sbazar inzerat na mobilní …

Nedodání objednaného zboží

Skryté vady na automobilu

29.6.2017 - Dobrý den , dva týdny zpět jsem koupil osobní automobil ,vozidlo jsem si …

Reklamace automobilu

Reklamace poškozeného stolu

29.6.2017 - Dobrý den, v e-shopu jsme zakoupili soupravu zahradního nábytku, obal při …

Reklamace zboží

Reklamování sekačky po roce užívání

24.5.2017 - U firmy Baumax jsem zakoupil sekačku na trávu. Po roce přestala fungovat. Nákup …

Reklamace zboží

Nedodání objednané skříně včas

24.5.2017 - Dobry den. Mame objednanou skřín od 19 .3.2017 a zaloha zaplacena 2000.Termin …

Nedodání objednaného zboží

Reklamace výživových doplňků

17.5.2017 - dobry den koupil jsem pres internet vyzivovy prasek ktery jsem po otevreni …

Reklamace zboží z internetu

Skrytá vada nářadí

17.5.2017 - Dobrý den, zakoupil jsem si rázový utahovák a po dvou dnech práce ho chci …

Reklamace

Odstoupení od koupě automobilu

17.5.2017 - Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Koupil jsem auto v autobazaru ale zjistil jsem …

Odstoupení od smlouvy

Skrytá vada na automobilu

16.5.2017 - Dobrý den, v prosinci 2016 jsem koupil tiguana r.v.2009 v amondu,měl najeto …

Reklamace automobilu

Unáhlená koupě automobilu

16.5.2017 - Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Koupil jsem auto v autobazaru ale zjistil jsem …

Vrácení zboží

Uplatnění skrytých vad

8.5.2017 - Dobrý den, můžeme uplatnit jako skrytou vadu prorezavělý kotel na tuhá paliva a …

Reklamace ostatní

Odstoupení od smlouvy při koupi auta

8.5.2017 - Koupil jsem automobil po technické kontrole, když jsem ho nechal hned po nákupu …

Reklamace automobilu

Nefunkční media center u nového vozu

8.5.2017 - Dobrý den, zakoupil jsem nový vůz. Po půl roce přestal fungovat MEDIA center - …

Reklamace automobilu

Reklamace vrzajících bot

8.5.2017 - Dobrý den,koupila jsem si nové boty.V obchodě bylo vše vpohodě. Když jsem si …

Reklamace zboží

Nezuznání reklamace ventilu

8.5.2017 - Dobrý den,nechtějí mi uznat nefunkční EGR ventil bez vypisu diagnostiky.Rikaji …

Neuznaná reklamace

Náhrada za vadný automobil z autobazaru

10.5.2017 - Dobrý den, otec před přibližně 7 měsíci koupil v autobazaru auto. Prodejce …

Reklamace automobilu

Vrácení peněz za reklamaci sekačky

10.5.2017 - Dobrý den, koupila jsem u opraváře zahradní techniky sekačku. Po pěti minutách …

Opakovaná reklamace

Neuznaná reklamace z důvodu opotřebení

10.5.2017 - Dobrý den Dne 10.12 2016 Jsem koupila pro dceru zimní obuv. Po měsíci nošení …

Neuznaná reklamace

Opakovaná reklamace prasklin obuvi

8.5.2017 - Dobrý den,dne 24.3. zakoupena obuv, do týdne se objevily praskliny na nártu.Rek…

Opakovaná reklamace

Nárok na odstoupení od kupní smlouvy automobilu

5.5.2017 - Dobrý den minulý týden jsem zakoupil vůz značky Fiat Punto . Při zkušební jízdě …

Reklamace automobilu

Neinformování spotřebitele o vyřízené reklamaci

5.5.2017 - Dobrý den chci se zeptat reklamoval jsem kameru GoPro hero 5 nejnovejsi typ za …

Reklamace zboží

Zaplacená záloha za nedodané zboží

5.5.2017 - Dobrý den, 22.3. jsem objednala a následně zaplatila komodu u MT nábytku. …

Nedodání objednaného zboží

Bazar odmítl zpět vykoupit vadné auto

5.5.2017 - Dobrý den, před 14 dny jsem koupila v bazaru auto,které po najetí 300km začlo …

Reklamace automobilu

Zjištění závady na ojetém automobilu

3.5.2017 - Dvobrý den,koupil jsem Citroen C3, rok 2010, najeto 52000km,dle prodejce vše …

Reklamace automobilu

Opakovaná reklamace stejné závady kávovaru

3.5.2017 - Dobrý den,v Planeo elektro jsem dne 27.2.2015 zakoupila kafe mašinu zn.DeLonghi …

Opakovaná reklamace

skrytá vada při koupi ojetého vozu

3.5.2017 - Dobrý den koupil jsem ojetý vůz MB CLS 320 CDi. již druhý den se projevila …

Reklamace automobilu

Účtované penále za nevyzvednutou reklamaci

3.5.2017 - Dobry den; dala jsem do opravy notebook, firma MSTECH.CZ s.r.o.-Mironet, …

Reklamace zboží

Vrácení peněz za prasklou kůži na botách

28.4.2017 - Dobrý den, Koupila jsem si nové boty. Po prvním dni nošení se mi na obou …

Reklamace zboží

Odstoupení od smlouvy při koupi hodinek

28.4.2017 - Dobry den.Dnes 31.3 2017 jsem zakoupil na prodejne hodinky.osobne. Doma pri …

Reklamace zboží

Vrácení vadných součástek po reklamaci

28.4.2017 - Dobrý den,mám právo požadovat po servisu vrácení vadných součástek? Jedná se o …

Reklamace zboží

Právo na uplatnění skryté vady automobilu

28.4.2017 - Koupil jsem si dne 17.2.2017 Ford Focus rok 2012,který má najeto 140.200km. B…

Reklamace automobilu

Odstoupení od kupní smlouvy automobilu

28.4.2017 - Dobrý den. Zhruba před dvěma týdny jsem si koupila automobil od soukromé osoby. …

Reklamace automobilu

Reklamace hodinek zakoupených v zahraničí

26.4.2017 - Dobry den. Prosim, jak ae provadi reklamace na zbozi(hodinky) zakoupene pres …

Reklamace zboží z internetu

Nárok na vrácení částky za koupené auto

26.4.2017 - Dobry den zakoupyl jsem auto v bazar a po 2 dnech my sviti zavada motoru o …

Reklamace automobilu

Odstoupení od smlouvy při koupi automobilu

24.3.2017 - Dobrý den, jsem stará baba a po dlouhé době jsem se dostala do potíží díky …

Odstoupení od smlouvy

Prodejce odmítá reklamaci nepojízdného auta

19.4.2017 - Dobrý den minulý týden jsme koupili auto značky renult laguna 1.9 dci 88 kw …

Reklamace automobilu

Zamítnutá reklamace hodinek

28.4.2017 - Dobry den, reklamoval jsem zapínání na hodinkách objednané přes e-shop. …

Neuznaná reklamace

Výměna zboží při reklamaci zimní obuvy

28.4.2017 - Reklamaci jsem uplatnila na zimní obuv,byla mi vyřízena do 30 dnů s tím,že je …

Reklamace zboží

Náklady na odstranění závad nemovitosti

19.4.2017 - Koupily jsme nemovitost k bydlení od realitní spol. Pri začátečních vnitřních …

Skryté vady nemovitosti

Prodávající odmítá převzít boty k reklamaci

19.4.2017 - Dobrý den. V lednu 2017 jsem si koupila plesové lodičky se zirkony,ty po …

Reklamace zboží

Prodejce protahuje opravu zakoupeného automobilu

19.4.2017 - Dobrý den, zakoupil jsem ojeté auto 28.11.2016 v autoservisu s autobazarem. …

Reklamace automobilu

Neuznaná reklamace tří vad na telefonu

19.4.2017 - Dobrý​ den, prosím radu ohledně telefonu. Koupila jsem telefon z druhé ruky, …

Neuznaná reklamace

Negativní postoj autobazaru k reklamaci skrytých vad

5.4.2017 - Dobry den.Dne 21.10 2016 jsem koupil skoda superb(2012),najeto 180000 km,letos …

Reklamace automobilu

Sleva z ceny či odstoupení od smlouvy po koupi vozidla

5.4.2017 - Dobry den.Dne 7.3. jsem koupil osobní automobil Toyota RAV 4 rok výroby 2007 …

Reklamace automobilu

Zaplacení opravy automobilu

5.4.2017 - Dobrý večer.21 ledna 2017 jsme si koupili auto z autobazaru.Po měsíci auto …

Reklamace automobilu

Počátek lhůty 14 dnů možnosti odstoupení od smlouvy

5.4.2017 - Dobrý den, odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dní platí od podpisu smlouvy/objed…

Odstoupení od smlouvy

Vzniklé nároky u skrytých vad rodinného domu

31.3.2017 - Dobry den, pred rokem jsme koupili rodinny dum od realitni kancelare ktera byla …

Skryté vady nemovitosti

Skryté vady u prodaného bytu

31.3.2017 - Dobrý večer.v srpnu 2016 jsme prodali byt 1+1 před prodejem jsme řesili …

Skryté vady nemovitosti

Prodejce odmítá vrácení kupní ceny

31.3.2017 - dobrý den, zakoupila jsem zimní bundu. 23 měsíc jsem ji šla reklamovat z důvodu …

Reklamace zboží

Nároky při zjištění více skrytých vad najednou

31.3.2017 - Dobrý den, zakoupil jsem vůz v autobazaru a za týden jsem zjistil, že je …

Reklamace automobilu

Skryté vady u ojetého automobilu

31.3.2017 - Minulý měsíc jsem zakoupila ojeté auto,do 14 dnů začal blbnout číp u plynu a …

Reklamace automobilu

Vrácení nepřepsaného auta pro skryté vady

31.3.2017 - Dobrý den, Koupil jsem auto BMW za 100 000 od soukromého prodejce.domluvily …

Reklamace automobilu

Koupě domu na základě mylných informací

31.3.2017 - Dobrý den koupily jsme rodinný dům,odhadce domu nám napsal do odhadu že dům má …

Reklamace

Nedodání zboží dle popisu výrobku na e-shopu

31.3.2017 - Dobrý den, zakoupil jsem v jednom osvědčeném a známém eshopu cestovní adaptér, …

Reklamace

Nárok na navrácení ceny mobilního telefonu

31.3.2017 - Zakoupili jsme mobilní telefon značky huawei , jako dárek na vánoce.dne …

Opakovaná reklamace

Odstoupení od smlouvy při zjištění závad automobilu

31.3.2017 - Dobrý den. Dcera koupila automobil Peugot r.v 2004. Při koupi byla upozorněna …

Reklamace automobilu

Závada v motoru u atuomobilu z bazaru

31.3.2017 - Před měsícem a půl jsme z autobazaru koupili auto. Najezdili přibližně 150 …

Reklamace automobilu

Reklamace automobilu po již provedených úpravách

31.3.2017 - Dobrý den koupila jsem si auto v bazaru po prohlídce automechanikem jsme …

Reklamace automobilu

Reklamace ojetého automobilu

20.3.2017 - Dobrý den 3.10.2016 jsem si koupila v autobazaru ojeté auto ve smlouvě mám …

Reklamace automobilu

Zjištěné závady na automobilu po jeho koupi

20.3.2017 - 30.1 2017 jsem koupil ojetý vůz Audi A3. Hned druhý den jsem volal prodejci ( …

Reklamace automobilu

Reklamace chyby softwaru u telefonu

20.3.2017 - Dobrý den, koncem listopadu 2016 jsem si koupila e-shopu mobilní telefon Xiaomi …

Reklamace zboží z internetu

Odstoupení od smlouvy uzavřené po telefonu

21.2.2017 - Dobrý den,dne 13.02.2017 jsem telefonicky uzavřel smlouvu na dobu určitou s …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Možnosti reklamace u nového vozu

8.3.2017 - Dobrý den, v říjnu jsme koupili nový vůz.v lednu jsme museli auto odtáhnout do …

Reklamace automobilu

Nemožnost vrácení zboží z e-shopu

3.3.2017 - Dobrý večer,koupila jsem si na KASA.cz použitý mobilní telefon za 1890 …

Vrácení zboží

Třikrát reklamovaný telefon

3.3.2017 - Dobry den,koupila jsem si v listopadu 2015 u t-mobile telefon,bohuzel jsem …

Opakovaná reklamace

Reklamace online pojištění

1.3.2017 - Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem. V minulém roce jsem byl na krátkém …

Reklamace ostatní

Reklamace špatně odvedené práce

17.3.2017 - Dobrý den, firma nám zateplovala podkroví.Je to špatně udělané,krovy vlhnou a …

Reklamace služby

Možnost odstoupení od smlouvy v případě vady

16.3.2017 - Dobrý den, Před 14 dny jsem si v AAA auto zakoupila automobil s tím, že byl v …

Odstoupení od smlouvy

Záměna objednaného produktu za horší

16.3.2017 - Dobrý den, přes internetový obchod jsem si objednal počítačový procesor. …

Chybná dodávka zboží

Nákup na e-shopu za chybnou cenu

16.2.2017 - Dobrý den chtěla jsem se zeptat. Na eshopu jsem zakoupila zboží za super …

Problémy s online nákupy

Skrytá vada při převzetí nemovitosti

16.2.2017 - Dobrý den , před rokem jsme zakoupili starší nemovitost k rekonstrukci. Od …

Reklamace ostatní

Pravidla reklamace na e-shopu

10.2.2017 - Dobrý den, zakoupila jsem přes e-shop peněženku cca 20. 12. 2016 a již po 1 …

Reklamace

uplatnění vadného plnění při nákupu v autobazaru

10.2.2017 - Dobrý den, začátkem srpna loňského roku 2016 jsem si v autobazaru koupil …

Reklamace

Reklamace rekonstrukce bytu

9.2.2017 - Chci se optat jak mam postupovat pri reklamaci rekonstrukce bytu.reklamaci …

Reklamace

Společnost nereaguje při reklamaci zboží

9.2.2017 - Po předchozím projednání jsem dne 15.11.2016 zaslal prostřednictvím Zásilkovny …

Reklamace

Neuznaná reklamace garážových vrat

9.2.2017 - Dobrý den,jedná se o rolovací garážová vrata zakoupené a namontované odbornou …

Neuznaná reklamace

Nárok na vrácení financí při nemoci zvířete

9.2.2017 - Dobrý den, 6.12. 2016 jsem si domů přivezla kocourka MCO a 12.1. mi zemřel, měl …

Vrácení peněz

Neuznání vrácení zboží z hygienických důvodů

8.2.2017 - Dobrý den, k vánocům jsem dostala rádoby vtipný darek od přítele Vibrátor …

Vrácení zboží

Opakovaně neuznaná reklamace settopboxu

8.2.2017 - Dobrý den, mám set top box od O2, ihned po koupi v 09/16 jsme zjistili, že …

Neuznaná reklamace

Reklamace vad telefonu

8.2.2017 - Dobry den, reklamoval jsem u T-Mobile telefon (iPhone) s vicecetnou zavadou …

Reklamace

Reklamace vyúčtování služeb u operátora

8.2.2017 - Dobrý den, mám tarif u společnosti T-mobile. Malý syn mi během 8 dnů na …

Reklamace služby

Reklamace věci z bazaru

8.2.2017 - Dobry den, predem se omlouvam zda jsem dotaz zadala do spatne kategorie. Jedna …

Reklamace

Neuznaná reklamace v záruční lhůtě

8.2.2017 - Mám problém s opakovanými reklamacemi v záruční lhůtě. Zakoupený laptop po 18 …

Neuznaná reklamace

Výměna vadného zboží

8.2.2017 - Dobrý den. obracím se na Vás. Koupil jsem na vánoce pod stromeček TV.- …

Reklamace ostatní

Nárok na odstoupení od smlouvy při podstatném porušení KS

30.1.2017 - Dobrý den, loni jsem zakoupila televizi značky Philips.Televize funguje, ale …

Odstoupení od smlouvy

Výše vrácené ceny zboží při odstoupení od smlouvy

9.2.2017 - Dobrý den, v e-shopu jsem si koupila výrobek na dobírku. Ten jsem však řádně …

Vrácení zboží

Nárok na dodání chybějící části zakoupené věci

9.2.2017 - Dobrý den, objednala jsem si na internetu stolní gril a vyzvedla na pobočce …

Reklamace ostatní

Zákonem stanovená doba vyřízení reklamace

9.2.2017 - Dobrý den, před časem jsme zakoupili s manželem sedací soupravu. Ta se rozbila …

Reklamace

Reklamace nepoužitelného automobilu

9.2.2017 - Dobrý den V lednu jsme koupil nove auto multivana W dne 27.12.2016 došlo k …

Reklamace automobilu

Nároky při reklamaci bazarového zboží

9.2.2017 - Dobrý den,syn zakoupil v bazaru vnučce bruslařské boty. Při bruslení zjistil,že …

Reklamace

Neuznaná reklamace, vada nebyla nalezena

13.1.2017 - Dobrý den 10/11/2016 jsem reklamoval e-cigaretu. Která byla zakoupena 15/5/2016…

Neuznaná reklamace

Vrácení zboží po více než 14 dnech

13.1.2017 - dne 9.11. jsem obdržela elektrický kartáč na vlasy,byl to dárek pro dceru,bohuž…

Vrácení zboží

Vrácení nepoškozeného zboží

13.1.2017 - Dobrý den. Lze podle obchodního zákoníku vrátit nepoškozené zboží - mobil - z …

Klamavá reklama

Čtvrtá reklamace notebooku

13.1.2017 - Dobrý den, 3x jsem reklamovala notebook se stejnou vadou, 3x mi byl opraven a …

Opakovaná reklamace

Nevyřízená reklamace kuchyňské linky

11.1.2017 - Dobrý den potřeboval bych poradit. V srpnu jsem zakoupil kuchyňskou linku a …

Nedodržení reklamační lhůty

Odmítnutí odstoupení kvůli zboží na míru

11.1.2017 - Dobry den koupila ,jsem si pohovku na eshopu.cz .Když mi přivezli hned druhý …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Odstoupení od smlouvy při reklamaci

5.1.2017 - 14.12.2015 jsem koupila 2 kožené kabelky v akci 1+1 zdarma. 12.2.2016 se mi v …

Opakovaná reklamace

Nespokojenost s opravou při reklamaci

5.1.2017 - Dobrý den, v reklamačním řízená dnešního dne mi byl vrácen po urgenci mobil, u …

Oprava reklamovaného zboží

Neuznaná reklamace hodinek

5.1.2017 - Dobry den, v lednu 2016 jsem manzelovi koupila chytre hodinky.V Listopadu jsem …

Neuznaná reklamace

Pochybení autorizovaného servisu

27.12.2016 - Má sestra si pořídila novy vůz Volkswagen Golf.Teď po ujetí 30000km se …

Reklamace automobilu

Opakovaná vada u mobilního telefonu

27.12.2016 - Dobrý den koupila jsem mobilní telefon a 4x jsem ho reklamovala se stejnou …

Opakovaná reklamace

Špatná součástka, reklamace

27.12.2016 - Dobrý den, dal jsem pánovi který ma opravnu elektrotechniky do opravy projektor …

Odstoupení od smlouvy

Problémy s reklamací telefonu

16.12.2016 - 2.12.2014 som si v spoločnosti Mironet zakúpil mobilný telefón iPhone 5S. Prvý …

Neuznaná reklamace

Odstoupení od smlouvy, koupě pianina

8.12.2016 - Chtěla jsem se zeptat, koupila jsem pres bazar pianino v inzerátu bylo uvedeno, …

Odstoupení od smlouvy

Vrácení peněz při odstoupení od smlouvy

8.12.2016 - Dobrý den.Dnes nám servis vystavil dobropis o neopravitelné závadě televize. …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy z důvodu plného vytížení hotelu

8.12.2016 - 5.11.2016 jsem si zaplatil Vánoční pobyt v hotelu Medlov u firmy info@nakupvakc…

Odstoupení od smlouvy

Vada na autě

30.11.2016 - KOUPILI JSME NOVÉ AUTO HYUNDAI IX20 V SOBOTU19:11:2016 A VNEDĚLI 20:11:2016 …

Reklamace vozidla z autobazaru

Neuznána reklamce z důvodu opotřebení

30.11.2016 - Dobrý den, dne 28.5. 2016 jsem si pořídila boty za 1349kč ( tzv. Balerýny). …

Neuznaná reklamace

Neuznanou reklamaci neplatí spotřebitel

8.12.2016 - Dobry den, zajimala by me nasledujici vec. Zakoupil jsem v kamennem obchode …

Neuznaná reklamace

Odstoupení od smlouvy při čtvrté vadě

29.11.2016 - Dobrý den.Zítra jedu reklamovat po čtvrté mob.telefon přímo do prodejny kde byl …

Odstoupení od smlouvy

Rezervace zboží

29.11.2016 - Dobrý den, rád bych se na Vás obrátil s dotazem. Začátkem června …

Nedodání objednaného zboží

Reklamace poškozeného zboží

29.11.2016 - Dobrý den, nedávno jsem objednala nábytek z e-shopu. Bohužel jsem neměla …

Poškozené zboží

Skrytá vada u ojetého automobilu

29.11.2016 - Dobrý den. Nedávno jsem koupil škodu Fabie HTP 1.2,40 KW. Rok výroby 2005. Po …

Reklamace vozidla z autobazaru

Zakoupení kradeného automobilu

29.11.2016 - Dobrý den, dne 24.10.16 jsem zakoupil ojetý vůz z autobazaru, který byl …

Reklamace vozidla z autobazaru

Telefon dvakrát na reklamaci

29.11.2016 - Dobrý den, mám mobilní telefon. Už jsem ho měl dvakrát na reklamaci. Jednou mi …

Opakovaná reklamace

Čím se řídí prodavající

17.11.2016 - Dobry den chci se zeptat prodávající se řídí reklamačním řádem nebo zákonem? …

Vrácení peněz

Reklamace ojetého vozidla

29.11.2016 - Dobrý dne, 26.8. 2016 Jsem si koupil vozidlo v autobazaru, už při běžném …

Reklamace vozidla z autobazaru

Skryté vady vozidla

25.11.2016 - Dobry den. Ve čtvrtek 13. 10. 2016 jsem si jela pro auto Peugeot 607. Paní mi …

Reklamace vozidla z autobazaru

Prodávající nechce vrátit telefon ani peníze

25.11.2016 - Ráda bych se zeptala jak postupovat. Syn si koupil v bazaru telefon za …

Vrácení peněz

Reklamace ojeté motorky

10.11.2016 - Dobrý den,v červenci tohoto roku jsem koupil ojetou motorku.Věděl jsem,že byla …

Reklamace vozidla z autobazaru

Znovu posouzení reklamace

8.11.2016 - Reklamovala jsem boty, ale reklamace nebyla uznána. Domluvili jsme se na znovu …

Neuznaná reklamace

Smlouva uzavřená po telefonu

17.10.2016 - jak lze ustoupit od smlouvy uzavřené po telefonu, když firma úmyslně telefon …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Třetí reklamace nebyla uznána

17.10.2016 - Koupila jsem mobilni tel.hned druhy den sel na reklamaci po mesici byla …

Opakovaná reklamace

Podvodná internetová seznamka

8.11.2016 - Dobrý den, zaregistrovala jsem se na internetové seznamce be2, následovalo …

Odstoupení od smlouvy

Nedodání správného zboží

17.10.2016 - Dobrý den. 24.5. 2106 jsem koupil na intern. www.zeleznicni-modelarstvi.cz E…

Nedodání objednaného zboží

Nedodržení 30 denní reklamační lhůty

8.11.2016 - Dobrý den, sušičku jsem zakoupila 18.2.2013 s prodlouženou zárukou do roku …

Nedodržení reklamační lhůty

Mám nárok na vrácení peněz?

17.10.2016 - dobrý den,dne 27.7. jsem koupil u M...... pískovou filtraci k bazénu,tato se po …

Odstoupení od smlouvy

Domoci se navrácení peněz za notebook

8.11.2016 - Dobrý den. 1.8.2014 jsem koupila notebook, do 1.8.2016 byl 3x v opravě se …

Vrácení peněz

Odstoupení od smlouvy s mobilním operátorem

27.9.2016 - Dobrý den uzavřel jsem dvouletou smlouvu přes telefon s operatorem Lama mobile …

Odstoupení od smlouvy

Poplatek za odstoupení od smlouvy

27.9.2016 - Dobrý den, v červenci 2016 jsem uzavřela smlouvu za 13 700.--Kč se společností …

Sance za odstoupení od smlouvy

odstoupení od smlouvy a vrácení peněz

27.9.2016 - Dobrý den měl jsem zakoupený telefon který v záruční době přestal fungovat jak …

Odstoupení od smlouvy

Reklamace auta

9.9.2016 - Dobry den, v březnu jsem kupoval Octavii 2 v největším českém autbazaru, auto …

Reklamace vozidla z autobazaru

Reklamace vířivky

8.9.2016 - Dobrý den, v květnu 2015 jsme si z internetového obchodu zakoupili vířivku. Po …

Opakovaná reklamace

Odstoupení od smlouvy, koupě vozidla

8.9.2016 - Dobrý den Můj dotaz se týká nákupu automobilu hyundai, který jsem zakoupil v …

Odstoupení od smlouvy

Vada se vyskytla do 24 hodin

31.8.2016 - Dobrý den, zakoupila jsem si mobilní tel. na splátky, hned druhý den po …

Vrácení zboží

Chybná dodávka materiálu

23.8.2016 - Dobrý den, mám dotaz týkající se komplikací s pokládkou podlah v rámci …

Chybná dodávka zboží

Neuznaná reklamace, znalecký posudek

23.8.2016 - Dobrý den, prosím o radu jak postupovat dál. Syn reklamoval kopačky koupené ve …

Neuznaná reklamace

Odstoupení od smlouvy, koupě polštáře

23.8.2016 - Dobrý den, podlehla jsem nátlaku a koupila jsem si před obchodem OBI masážní …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Pokuta za předčasné ukončení smlouvy

31.10.2016 - Dobrý den, v minulém roce jsem byla u t-mobile ať mi zruší tel. Pracovnice …

Sance za odstoupení od smlouvy

Vrácení nevyhovujícího zboží

12.8.2016 - Dobrý den, koupili jsme v kamenném obchodě autosedačku a úplně nám nevyhovuje.…

Odstoupení od smlouvy

Vrácení bouraného vozu

26.8.2016 - Dobrý den na inzerát jsem koupil ojeté auto kde inzerent píše, že podvozek je v …

Odstoupení od smlouvy

Vrácení pouze poloviny peněz

12.8.2016 - Dobrý den, zakoupil jsem sušák na prádlo. neměl jsem čas jej prohlédnout po …

Poškozené zboží

Reklamace smlouvy o dílo

26.8.2016 - Firma provádějící rekonstrukci nedodržela smlouvu o dílo-dnes vypršel sjednaný …

Nedodržení smlouvy o dílo

Odstoupení od objednané služby

10.8.2016 - Dobrý večer. Chtěla jsem poprosit o radu. Dnes jsem se zaregistrovala na …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Sluchátka nejsou součásti věci

10.8.2016 - Dobrý den, byla mi uznána reklamace a prodejce odstupuje od smlouvy, ale chtěl …

Vrácení peněz

Neuznaná reklamace bot

10.8.2016 - Dobrý den, chtěla bych požádat o radu ohledně reklamace bot. Můj syn si …

Neuznaná reklamace

Reklamace kočky

27.7.2016 - Ráda bych Vás požádala o radu ohledně kočky. Koupili jsme si loni v září kotě …

Reklamace zvířat

Poškozené zboží z e-shopu

27.7.2016 - Dobry den,....E-shop mi poslal jiné zboží a požité...neodpovídá zdaleka …

Problémy s online nákupy

Reklamace bot vyřešena opravou

27.7.2016 - Dobry den, Prosím o radu. Koupila jsem si ve značkové prodejně bory Lacoste. …

Oprava reklamovaného zboží

Sryté vady vozidla

15.7.2016 - Dobrý den, potřeboval bych radu: ve středu 15.6. 2016 jsem zakoupil v autobazar…

Reklamace vozidla z autobazaru

Hodinky reklamace

15.7.2016 - Zakoupila jsem v kamenném obchodě-zlatnictví samonatahovací hodinky v ceně …

Reklamace ostatní

Neuznaná reklamace brusky

1.7.2016 - Dobrý den ,zakoupil jsem v Baumaxu brusku 2014,po měsíci byla vrácena k …

Neuznaná reklamace

Neuznaná prodloužená záruka

15.7.2016 - 29.4.2014 jsem zakoupil benzinovou sekačku APL PM 46 na záručním listě byla …

Záruční lhůta

Reklamace vysavače z e-shopu

15.7.2016 - Dobrý den, jako vánoční dárek jsem dostala vysavač na okna Leifheit, s kterým …

Problémy s online nákupy

Vrácení zboží při odstoupení od smlouvy

15.7.2016 - Dobrý den, zakoupila jsem zboží na dálku (nábytek přes internet). Prodávající …

Vrácení zboží

Reklamce závady u autobazaru

15.7.2016 - Dobrý den,mám zakoupeno vozidlo z autobazaru cca: týdnů.Vozidlo bylo dovezeno z …

Reklamace vozidla z autobazaru

15.7.2016 - Dobrý den, 5.6.2016 jsem koupil auto v Áčkách za 260 000,- tedy ne nejlevnější. …

Reklamace vozidla z autobazaru

Prodej auta

1.7.2016 - Dobrý den, prodala jsem 17 let staré auto (Smart, r. výr. 1999). Po více, než …

Reklamace ostatní

Reklamace bazénu

29.6.2016 - dobrý den , mám postavený bazén v roce 2009 po třech letech se začaly loupat …

Opakovaná reklamace

Neuznaná reklamace telefonu

17.6.2016 - Dobrý den,prosím o radu ohledně reklamace mob.telefonu.Telefon jsem koupila …

Neuznaná reklamace

Odpovědnost majitele eshopu

16.6.2016 - Dobrý den,prosím poradte mi...před časem jsem vlastnila eshop,který i s doménou …

Reklamace ostatní

Skryté vady motorky

16.6.2016 - Dobrý den,kupoval jsem starší motocykl osoba od které jsem moto kupoval mi …

Odstoupení od smlouvy

Podvodný eshop

9.6.2016 - Dobrý den,poslal jsem zálohu na tv a když mi nic nepřišlo začal jsem pátrat kam …

Nedodání objednaného zboží

Neuznaní reklamace prutu

20.5.2016 - Dobrý den, v prodejně Aquazona v Č. Budějovicích jsem koupil rybářské proty za …

Neuznaná reklamace

Ztráta zásilky

3.6.2016 - PPL nedodalo zasilku. Nechala jsem si opravit u firmy v Brne mobil , ten mi …

Reklamace služby

Sleva z ceny motocyklu

25.4.2016 - Dobrý den, zakoupil jsem motocykl značky BMW koncem února 2016, motocykl měl …

Reklamace vozidla z autobazaru

Podvod při nákupu na internetu

25.4.2016 - Dobry den.Byl jsem podveden při nakupu na internetovem obchodě.Po vice jak 4 …

Problémy s online nákupy

Odstoupení od koupě kotěte

12.3.2015 - Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně odstoupení od kupní smlouvy, jejímž …

Odstoupení od smlouvy

Smlouva s operátorem

6.8.2015 - Dobrý denMůj problém se týká ohledně společnosti ..............Před dvěma lety …

Odstoupení od smlouvy

Reklamace bot

17.7.2015 - Dobry den ,chtel bych vas pozadat o radu .Dal sem boty na reklamaci a pri …

Neuznaná reklamace

Nabourané auto z autobazaru

17.9.2015 - Dobrý den v měsíci březnu jsem zakoupil v autobazaru ojetý automobil vw passat …

Reklamace vozidla z autobazaru

Reklamace vozidla

18.9.2015 - Zakoupil jsem nové auto Škoda Romster. Po měsíci se začala projevovat závada - …

Reklamace vozidla z autobazaru

Nedodržení smlouvy o dílo

1.12.2015 - Dobrý den, dne 28.10.2015 jsem na internetu objednal malíře, aby mi zrekonstruo…

Nedodržení smlouvy o dílo

Vrácení peněz za myčku

17.12.2015 - Měla bych dotaz, zda mohu požadovat vrácení peněz za myčku, která koroduje. …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace modemu

17.6.2015 - Dobrý den, koupila jsem u telefonické společnosti modem , který fungoval s …

Neuznaná reklamace

Reklamace služby

12.2.2015 - Dobrý den, byla jsem dnes na manikúře v Kladně. po necelých 3 minutách, kdy …

Reklamace služby

Odstoupení od smlouvy po telefonu

16.7.2015 - Dobrý den, moje mamka (70let) se nechala tzv. ukecat od pracovnice telefonní …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Opakovaná reklamace

14.7.2015 - Dobrý den,prosím Vás o radu. Nechala jsem si firmou rekonstruovat byt, včetně …

Opakovaná reklamace

Chybějící díly

30.4.2015 - Dobrý den,dne 3.2.2015 jsem převzal a zaplatil dopravci PPL objednaný kotel na …

Neuznaná reklamace

Oprava čerpadla

5.3.2015 - Dobrý den, prosím o radu a případnou pomoc v následujícím případu. 22. 12. 2005 …

Reklamace ostatní

Reklamace použitého zboží

16.3.2016 - V červnu l.r. jsem zakoupila v prodejně nábýtku v Hradci Králové koženou sedací …

Neuznaná reklamace

Chybně uvedená cena

24.12.2015 - Dobrý den, mám dotaz . Chtěl jsem zakoupit na oslavu nějaký alkohol a zavítal …

Klamavá reklama

Nepřijatá reklamace

11.11.2015 - Syn si zakoupil chladič do nákl. auta.Po 4 měsících vytekla voda z chladiče. …

Neuznaná reklamace

Reklamační lhůta 60 dní

15.5.2015 - Dobrý den,dne 20.9.2013 jsem si u prodejce zakoupila mobilní telefon Nokia …

Nedodržení reklamační lhůty

Reklamační lhůta

3.7.2015 - Dne 22.5.2015 v pátek jsem zakoupila telefon(poslední kus na prodejně).V …

Vrácení peněz

vrácení zboží z eshopu

31.7.2015 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak mám postupovat v případě, kdy jsem přes …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Nevyřízení reklamace do 30 dnů

12.6.2015 - Dobrý den,koupil jsem si telefon a 17.4.2015 jsem ho posílal prodávajícímu,ten …

Odstoupení od smlouvy

Nedodržení sedmileté záruky

22.10.2015 - Koupili jsme vodní čerpadlo v M.... záruka byla 7let a čerpadlo se po 2letech a …

Neuznaná reklamace

Třikrát stejná vada

6.11.2015 - Dobrý den,půjdu již po 3 reklamovat tablet, který jsem koupil v ... elektro, …

Vrácení peněz

Skrytá vada na vozidle

16.10.2015 - Zakoupil jsem ojetý vůz od soukromého majitele, po několika měsících se ukázala …

Sleva z ceny

Nepravdivé informace o autě

12.8.2015 - před měsícem jsme v .... koupili auto a do dnešního dne nemůžeme jezdit z toho …

Reklamace vozidla z autobazaru

Nedodání objednaného zboží

11.6.2015 - Dobrý den. Dne 21.5.2015 jsem provedla objednávku u společnosti ....... …

Nedodání objednaného zboží

Reklamace vozidla u autobazaru

7.7.2015 - Koupil jsem auto v ....... Zjisitil jsem zavady.nebyli odstraněny.Datum koupě …

Reklamace vozidla z autobazaru

Zboží nemá požadované vlastnosti

20.6.2015 - Dobrý den.13.5.2015 jsem si koupila zlatí řetízek o délce 55 cm v Č. Budějovicí…

Vrácení peněz

Reklamace vířivky

20.8.2015 - u společnosti M...... jsem zakoupil přenosnou výřivou vanu. Jednotka u vany na …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

28.8.2015 - Dobrý den,14.7.jsem si objednal na stránkách-L.... . katalog zprostředkovatelů …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Neuznaná reklamace kvůli opotřebení

8.10.2015 - Dobrý den,zakoupil jsem si v G...... schůdky které mají nosnost 225kg dne …

Neuznaná reklamace

Odstoupení od smlouvy s operátorem

16.10.2015 - Dobrý den, nevím, zdali mi budete moci odpovědět, ale zkus to. Zajímalo by nás, …

Odstoupení od smlouvy

Vrácení zboží

25.9.2015 - Dobrý den,v létě jsem si přes internet koupila trampolínu.Přišla bez českého …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od koupi automobilu

23.10.2015 - Dobrý den. Náš problém se týká nákupu nového automobilu. V prodejně Hyundai …

Odstoupení od smlouvy

Vrácení peněz za motorku

21.5.2015 - Dobrý den mám dotaz daval jsem si motorku na renovaci a byl problém s motorem …

Vrácení peněz

Zaslání jiného výrobku

12.2.2015 - Dobrý den, před čase jsem na německém e-shopu zakoupila značkové boty za …

Odstoupení od smlouvy

Neuznaná reklamace bot

7.1.2016 - Dobrý den,koupila jsem si v obchodě S......... kotníkové boty, vzala jsem je …

Neuznaná reklamace

Odstoupení od smlouvy při podeji vozidla

8.5.2015 - Dobrý den přeji,před necelým měsícem,jsem dal na protiůčet auto a řádně ho …

Odstoupení od smlouvy

13.8.2015 - Dobrý den objednali jsme si telefon samasung přes internet arol s.r.o. poslal …

Odstoupení od smlouvy

Vrácení peněz

11.11.2015 - V loňském roce jsem zakoupil v obchodě hodinky s gumovým páskem, který se …

Vrácení peněz

Neuznaná záruční lhůta

29.1.2016 - 3.11.2013 jsme zakoupili TV LG a po roce a půl se objevila závada zvuku. …

Záruční lhůta

Neuznaná reklamace mobilu

15.12.2015 - Dobrý večer. Koncem září letošního roku jsem zakoupila manželovi mobil za …

Neuznaná reklamace

Poškozené zboží

21.1.2016 - Dobrý večer, před vánoci jsem obdržela z e-shopu s nábytkem N... objednaný …

Reklamace zboží z internetu

Reklamace do 30 dní

16.2.2016 - Dobrý den,dal jsem na reklamaci tablet a dnes je to 30 dní a nikdo se neozval,m…

Nedodržení reklamační lhůty

reklamace hodinek

20.11.2015 - Dobrý den,přítelkyně mi k Vánocům koupila na au... nové samonatahovací hodinky. …

Reklamace zboží z internetu

Reklamace telefonu

1.10.2015 - Dobrý den potřebuji poradit koupila jsem si u společnosti V... na splátky …

Nedodržení reklamační lhůty

Zpět do Poradny