Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Odstoupení od smlouvy kvůli špatné kvalitě zboží

6.12.2018 - Dobry den,dne 14.11. Jsem objednala kocarek na --- za 15790,- po 1.prochazce …

Reklamace zboží z internetu

Zakoupení zboží nemá požadované vlastnosti

22.6.2018 - Dobrý den, kopil jsem před Vánocemi na E shopu Allhere. cz Hoverboard. U …

Reklamace zboží z internetu

Vadné zboží a nereagování eshopu

24.11.2017 - Dobrý den. Zakoupila jsem si na e-shopu brankařskou vyrážečku. Po jednom …

Poškozené zboží Reklamace zboží z internetu

Nepřiměřená sleva z ceny

14.7.2017 - Dobrý den, prosím o pomoc, na web. portálu vinted.cz jsem prodala kabelku - …

Reklamace zboží z internetu

Reklamace výživových doplňků

17.5.2017 - dobry den koupil jsem pres internet vyzivovy prasek ktery jsem po otevreni …

Reklamace zboží z internetu

Reklamace hodinek zakoupených v zahraničí

26.4.2017 - Dobry den. Prosim, jak ae provadi reklamace na zbozi(hodinky) zakoupene pres …

Reklamace zboží z internetu

Reklamace chyby softwaru u telefonu

20.3.2017 - Dobrý den, koncem listopadu 2016 jsem si koupila e-shopu mobilní telefon Xiaomi …

Reklamace zboží z internetu

Poškozené zboží

21.1.2016 - Dobrý večer, před vánoci jsem obdržela z e-shopu s nábytkem N... objednaný …

Reklamace zboží z internetu

reklamace hodinek

20.11.2015 - Dobrý den,přítelkyně mi k Vánocům koupila na au... nové samonatahovací hodinky. …

Reklamace zboží z internetu