Reklamace/e-shopy: Reklamace bazénu

Opakovaná reklamace

dobrý den , mám postavený bazén v roce 2009 po třech letech se začaly loupat okrajové lišty bazénu, reklamace byla uznána, vyměněny lišty za nové r.2013, po dvou letech ta samá závada, opět uznaná reklamace a a oprava r.2015 - obroušení a nastříkané lišty, letos na jaře r. 2016 při zprovoznění bazénu opět ta samá závada, reklamace uznaná a v září po sezoně budou montovat nové lišty, mám nárok na nějakou kompenzaci ?

Dobrý den,

pokud je vada odstraněna vždy bezplatně, na kompenzaci nárok nemáte. Na případnou slevu z ceny byste měl nárok, pokud by společnost nechtěla vady opravovat.