Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Reklamace jiného než objednaného zboží

8.7.2018 - Dobrý den,nechali jsme si udělat na zakázku zatemňující rolety do oken.Výběr …

Neuznaná reklamace

Reklamace mobilního telefonu

29.6.2018 - Dobrý den, mám problém týkající se mobilního telefonu, kdy i přes videa, kde je …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace notebooku

26.6.2018 - Dobrý den, reklamoval jsem notebook za 17 499,- protože během tří měsíců po …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace televize

31.5.2018 - Televize v záruce, sama vypíná a znovu se sama zapne. Byla na opravě, závada se …

Neuznaná reklamace

Reklamace rychlovarné konvice

22.5.2018 - V internetovém obchodu NAKUPKA jsem zakoupil dne 20. 3. varnou konvici ETA Luna …

Neuznaná reklamace Reklamace Odstoupení od smlouvy

Prodavačka odmítá vrácení peněz za reklamovaný zlatý náramek

4.5.2018 - Koupil jsem zlatý náramek na ruku už jsem ho třikrát reklamoval se stejnou …

Neuznaná reklamace

Reklamace kávovaru

16.4.2018 - Dobrý den, v prosinci 2016 jsem v Elektro Expert koupila kávovar Krups, v lednu …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace telefonu Huawei

6.4.2018 - Dobrý večer, mám dotaz ohledně neuznané reklamaci tel huawei P9 lité 2016, kdy …

Neuznaná reklamace

Neuznání reklamace telefonu

27.7.2017 - Dobrý den,potřebovala bych poradit s reklamaci telefonu. Mám za sebou 4 …

Neuznaná reklamace

Pozdní reklamace wc

14.7.2017 - Dobrý den, 10.11.2016 jsme si zakoupili v prodejně Siko koupelny na jednu …

Neuznaná reklamace

Reklamace letní páskové obuvi

10.7.2017 - Dobrý den, koupila jsem si letní páskové boty, které mají středem nártu kovová …

Neuznaná reklamace

Neuznání reklamace pro upotřebení

30.6.2017 - Dobrý den, koupila jsem vloni dceři boty, které nosila 2 měsíce. Znovu jsem jí …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace sandálů

23.6.2017 - Koupil jsem si sandále, po krátkém nošení se projevila závada. Na podrážce …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace obuvi

15.6.2017 - Dobrý den, do jednoho roku používání výrobku mi nebyla uznána reklamace …

Neuznaná reklamace

Nezuznání reklamace ventilu

8.5.2017 - Dobrý den,nechtějí mi uznat nefunkční EGR ventil bez vypisu diagnostiky.Rikaji …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace z důvodu opotřebení

10.5.2017 - Dobrý den Dne 10.12 2016 Jsem koupila pro dceru zimní obuv. Po měsíci nošení …

Neuznaná reklamace

Zamítnutá reklamace hodinek

28.4.2017 - Dobry den, reklamoval jsem zapínání na hodinkách objednané přes e-shop. …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace tří vad na telefonu

19.4.2017 - Dobrý​ den, prosím radu ohledně telefonu. Koupila jsem telefon z druhé ruky, …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace garážových vrat

9.2.2017 - Dobrý den,jedná se o rolovací garážová vrata zakoupené a namontované odbornou …

Neuznaná reklamace

Opakovaně neuznaná reklamace settopboxu

8.2.2017 - Dobrý den, mám set top box od O2, ihned po koupi v 09/16 jsme zjistili, že …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace v záruční lhůtě

8.2.2017 - Mám problém s opakovanými reklamacemi v záruční lhůtě. Zakoupený laptop po 18 …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace, vada nebyla nalezena

13.1.2017 - Dobrý den 10/11/2016 jsem reklamoval e-cigaretu. Která byla zakoupena 15/5/2016…

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace hodinek

5.1.2017 - Dobry den, v lednu 2016 jsem manzelovi koupila chytre hodinky.V Listopadu jsem …

Neuznaná reklamace

Problémy s reklamací telefonu

16.12.2016 - 2.12.2014 som si v spoločnosti Mironet zakúpil mobilný telefón iPhone 5S. Prvý …

Neuznaná reklamace

Neuznána reklamce z důvodu opotřebení

30.11.2016 - Dobrý den, dne 28.5. 2016 jsem si pořídila boty za 1349kč ( tzv. Balerýny). …

Neuznaná reklamace

Neuznanou reklamaci neplatí spotřebitel

8.12.2016 - Dobry den, zajimala by me nasledujici vec. Zakoupil jsem v kamennem obchode …

Neuznaná reklamace

Znovu posouzení reklamace

8.11.2016 - Reklamovala jsem boty, ale reklamace nebyla uznána. Domluvili jsme se na znovu …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace, znalecký posudek

23.8.2016 - Dobrý den, prosím o radu jak postupovat dál. Syn reklamoval kopačky koupené ve …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace bot

10.8.2016 - Dobrý den, chtěla bych požádat o radu ohledně reklamace bot. Můj syn si …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace brusky

1.7.2016 - Dobrý den ,zakoupil jsem v Baumaxu brusku 2014,po měsíci byla vrácena k …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace telefonu

17.6.2016 - Dobrý den,prosím o radu ohledně reklamace mob.telefonu.Telefon jsem koupila …

Neuznaná reklamace

Neuznaní reklamace prutu

20.5.2016 - Dobrý den, v prodejně Aquazona v Č. Budějovicích jsem koupil rybářské proty za …

Neuznaná reklamace

Reklamace bot

17.7.2015 - Dobry den ,chtel bych vas pozadat o radu .Dal sem boty na reklamaci a pri …

Neuznaná reklamace

Vrácení peněz za myčku

17.12.2015 - Měla bych dotaz, zda mohu požadovat vrácení peněz za myčku, která koroduje. …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace modemu

17.6.2015 - Dobrý den, koupila jsem u telefonické společnosti modem , který fungoval s …

Neuznaná reklamace

Chybějící díly

30.4.2015 - Dobrý den,dne 3.2.2015 jsem převzal a zaplatil dopravci PPL objednaný kotel na …

Neuznaná reklamace

Reklamace použitého zboží

16.3.2016 - V červnu l.r. jsem zakoupila v prodejně nábýtku v Hradci Králové koženou sedací …

Neuznaná reklamace

Nepřijatá reklamace

11.11.2015 - Syn si zakoupil chladič do nákl. auta.Po 4 měsících vytekla voda z chladiče. …

Neuznaná reklamace

Nedodržení sedmileté záruky

22.10.2015 - Koupili jsme vodní čerpadlo v M.... záruka byla 7let a čerpadlo se po 2letech a …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace kvůli opotřebení

8.10.2015 - Dobrý den,zakoupil jsem si v G...... schůdky které mají nosnost 225kg dne …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace bot

7.1.2016 - Dobrý den,koupila jsem si v obchodě S......... kotníkové boty, vzala jsem je …

Neuznaná reklamace

Neuznaná reklamace mobilu

15.12.2015 - Dobrý večer. Koncem září letošního roku jsem zakoupila manželovi mobil za …

Neuznaná reklamace