Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Odstoupení od smlouvy a promlčecí lhůta

3.12.2018 - Dobry den, kupujici odstoupil od kupni smlouvy z duvodu nezarazeni pozemku do …

Promlčecí doba Promlčecí lhůta Odstoupení od smlouvy

Reklamace tepelného čerpadla

22.11.2018 - Dobrý den.V červnu 2017 nám bylo namontováno tepelné čerpadlo.Ještě než bylo …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace zboží

Opakovaná reklamace telefonu

1.11.2018 - Dobrý den. měla bych dotaz,dávala jsem telefon 2* na opravu poprvé to moc …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace zboží

Reklamace přesáhla 30 dní

1.11.2018 - Dobrý den, chci se zeptat jak je u odstoupení od smlouvy z důvodu reklamace …

Reklamace zboží Reklamace Odstoupení od smlouvy

Nepřesné informace v kupní smlouvě automobilu

1.11.2018 - Dobrý den koupil jsem auto a v kupní smlouvě bylo psáno 276tis,potom mi odešlo …

Reklamace automobilu Reklamace Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy automobilu

1.11.2018 - Přeji hezký den, zakoupila jsem vozidlo z dovozu (Ford Fiesta -2009) od …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace automobilu

Nová majitelka automobilu chce odstoupit od smlouvy

25.10.2018 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat před cca 3 mesicu jsem prodal auto škoda Fabie …

Odstoupení od smlouvy Ostatní Reklamace automobilu

Odstoupení od smlouvy při zjištění vady automobilu

18.10.2018 - Dobrý den, potřebuji poradit: zakoupil jsem auto v A... a projevila se zde …

Odstoupení od smlouvy Reklamace automobilu

Odstoupení od kupní smlouvy po výměně vařiče

18.10.2018 - Reklamoval jsem vařič (první reklamace), poslali mi nový (kamenná prodejna), ne …

Reklamace Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy automobilu

10.10.2018 - Dobry den, zakoupil jsem automobil od soukrome osoby, 2006 ale prodejcem …

Odstoupení od smlouvy Kupní smlouva Koupě automobilu Reklamace automobilu

Odstoupení od smlouvy z důvodu jiných technických parametrů

10.7.2018 - Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, koupil jsem auto, kde je ve velkém techničáku …

Odstoupení od smlouvy Koupě automobilu

Odstoupení od koupě automobilu bez udání důvodu

8.7.2018 - dobrý den,zakoupil jsem a zaplatil v autobazaru automobil a po dvou dnech jsem …

Odstoupení od smlouvy

Naúčtování sankce za opotřebení při odstoupení od smlouvy

25.6.2018 - Dobrý den, koupili jsme segway přes e-shop a v popisu se udával určitý počet km …

Odstoupení od smlouvy Sance za odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy u koupě automobilu

22.6.2018 - Rozhodl jsem se koupit nové auto. S autosalonem jsem podepsal smlouvu, zaplatil …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy pro skryté vady

22.6.2018 - Zakoupil jsem pracovní stroj (traktorbagr) JCB 3C111 za 160tis.Kč s tím že je …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy po zakoupení nového vozidla

13.6.2018 - Dobrý den, zakoupili jsme nové auto Opel, po sedmi měsících první reklamace - …

Reklamace automobilu Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy čtyřkolky pro nedodržení reklamační lhůty

24.5.2018 - Dobry den v roce 2017 jsme zakoupili pracovne rekreacni ctyrkolku TGB 1000 do …

Odstoupení od smlouvy

Reklamace rychlovarné konvice

22.5.2018 - V internetovém obchodu NAKUPKA jsem zakoupil dne 20. 3. varnou konvici ETA Luna …

Neuznaná reklamace Reklamace Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy z důvodu chybějícího techničáku

21.5.2018 - dobrý den,při podpisu kupní smlouvy jsem přišel na to že auto nemá malý …

Odstoupení od smlouvy

Možnost odstoupení od kupní smlouvy vozidla kvůli německé technické

17.5.2018 - Dobrý den, 11.5 jsme koupili v bazaru automobil který ale nemá českou technicko…

Koupě automobilu Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy po zakoupení bundy

28.4.2018 - Dobrý den, koupila jsem si 15.1.2018 zimní bundu.Při nošení jsem zjistila,že …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy z důvodu dodání jen části zboží

12.4.2018 - Dobrý den, mám dotaz, zda-li můžu odstoupit od kupní smlouvy s e-shopem, který …

Odstoupení od smlouvy Reklamace

Odstoupení od smlouvy při koupi vozidla přes komisní prodej

6.4.2018 - Dobrý den, chci se zeptat zda-li je možné odstoupit od smlouvy při koupi …

Odstoupení od smlouvy Koupě automobilu

Odstoupení od koupě automobilu

17.5.2017 - Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Koupil jsem auto v autobazaru ale zjistil jsem …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy při koupi automobilu

24.3.2017 - Dobrý den, jsem stará baba a po dlouhé době jsem se dostala do potíží díky …

Odstoupení od smlouvy

Počátek lhůty 14 dnů možnosti odstoupení od smlouvy

5.4.2017 - Dobrý den, odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dní platí od podpisu smlouvy/objed…

Odstoupení od smlouvy

Možnost odstoupení od smlouvy v případě vady

16.3.2017 - Dobrý den, Před 14 dny jsem si v AAA auto zakoupila automobil s tím, že byl v …

Odstoupení od smlouvy

Nárok na odstoupení od smlouvy při podstatném porušení KS

30.1.2017 - Dobrý den, loni jsem zakoupila televizi značky Philips.Televize funguje, ale …

Odstoupení od smlouvy

Špatná součástka, reklamace

27.12.2016 - Dobrý den, dal jsem pánovi který ma opravnu elektrotechniky do opravy projektor …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy, koupě pianina

8.12.2016 - Chtěla jsem se zeptat, koupila jsem pres bazar pianino v inzerátu bylo uvedeno, …

Odstoupení od smlouvy

Vrácení peněz při odstoupení od smlouvy

8.12.2016 - Dobrý den.Dnes nám servis vystavil dobropis o neopravitelné závadě televize. …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy z důvodu plného vytížení hotelu

8.12.2016 - 5.11.2016 jsem si zaplatil Vánoční pobyt v hotelu Medlov u firmy info@nakupvakc…

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy při čtvrté vadě

29.11.2016 - Dobrý den.Zítra jedu reklamovat po čtvrté mob.telefon přímo do prodejny kde byl …

Odstoupení od smlouvy

Podvodná internetová seznamka

8.11.2016 - Dobrý den, zaregistrovala jsem se na internetové seznamce be2, následovalo …

Odstoupení od smlouvy

Mám nárok na vrácení peněz?

17.10.2016 - dobrý den,dne 27.7. jsem koupil u M...... pískovou filtraci k bazénu,tato se po …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy s mobilním operátorem

27.9.2016 - Dobrý den uzavřel jsem dvouletou smlouvu přes telefon s operatorem Lama mobile …

Odstoupení od smlouvy

odstoupení od smlouvy a vrácení peněz

27.9.2016 - Dobrý den měl jsem zakoupený telefon který v záruční době přestal fungovat jak …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy, koupě vozidla

8.9.2016 - Dobrý den Můj dotaz se týká nákupu automobilu hyundai, který jsem zakoupil v …

Odstoupení od smlouvy

Vrácení nevyhovujícího zboží

12.8.2016 - Dobrý den, koupili jsme v kamenném obchodě autosedačku a úplně nám nevyhovuje.…

Odstoupení od smlouvy

Vrácení bouraného vozu

26.8.2016 - Dobrý den na inzerát jsem koupil ojeté auto kde inzerent píše, že podvozek je v …

Odstoupení od smlouvy

Skryté vady motorky

16.6.2016 - Dobrý den,kupoval jsem starší motocykl osoba od které jsem moto kupoval mi …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od koupě kotěte

12.3.2015 - Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně odstoupení od kupní smlouvy, jejímž …

Odstoupení od smlouvy

Smlouva s operátorem

6.8.2015 - Dobrý denMůj problém se týká ohledně společnosti ..............Před dvěma lety …

Odstoupení od smlouvy

Nevyřízení reklamace do 30 dnů

12.6.2015 - Dobrý den,koupil jsem si telefon a 17.4.2015 jsem ho posílal prodávajícímu,ten …

Odstoupení od smlouvy

Reklamace vířivky

20.8.2015 - u společnosti M...... jsem zakoupil přenosnou výřivou vanu. Jednotka u vany na …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy s operátorem

16.10.2015 - Dobrý den, nevím, zdali mi budete moci odpovědět, ale zkus to. Zajímalo by nás, …

Odstoupení od smlouvy

Vrácení zboží

25.9.2015 - Dobrý den,v létě jsem si přes internet koupila trampolínu.Přišla bez českého …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od koupi automobilu

23.10.2015 - Dobrý den. Náš problém se týká nákupu nového automobilu. V prodejně Hyundai …

Odstoupení od smlouvy

Zaslání jiného výrobku

12.2.2015 - Dobrý den, před čase jsem na německém e-shopu zakoupila značkové boty za …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy při podeji vozidla

8.5.2015 - Dobrý den přeji,před necelým měsícem,jsem dal na protiůčet auto a řádně ho …

Odstoupení od smlouvy

13.8.2015 - Dobrý den objednali jsme si telefon samasung přes internet arol s.r.o. poslal …

Odstoupení od smlouvy