Reklamace/e-shopy: Nepřesné informace v kupní smlouvě automobilu

Reklamace automobilu Reklamace Odstoupení od smlouvy

Dobrý den koupil jsem auto a v kupní smlouvě bylo psáno 276tis,potom mi odešlo turbo ,natož jsem zadal vin.kod přes cebii kde mi vyjela cifra 380 tis.puvodní majitel se mnou přestal komunikovat prosím co stím ted?děkuji

Dobrý den,

obecně podle zákona má kupující při vadném plnění, které je podstatným porušením smlouvy, mimo jiné právo na odstoupení od smlouvy či na přiměřenou slevu z kupní ceny.

Pokud tedy máte v kupní smlouvě uvedený jiný počet km, než reálně auto najelo, pak se to dá považovat za podstatné porušení smlouvy.

V případě, že budete chtít od kupní smlouvy odstoupit a prodávající by s Vámi nespolupracoval, můžete si zadat případ na našich internetových stránkách www.vasenaroky.cz. Naši právníci Váš případ zdarma posoudí.