Reklamace/e-shopy: Odstoupení od koupě automobilu bez udání důvodu

Odstoupení od smlouvy

dobrý den,zakoupil jsem a zaplatil v autobazaru automobil a po dvou dnech jsem si našel jiné auto.Otázka zní mohu od té smlouvy na ojetý automobil odstoupit bez udání důvodu. děkuji

Dobrý den,

nárok na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu máte pouze v případě, když je smlouva o koupi sjednána mimo prostory obvykle pro podnikání, jedná se zejména o smlouvy po telefonu či přes internet. Pokud jste smlouvu podepsat přímo v autobazaru, bohužel pravděpodobně odstoupit od smlouvy bez udání důvodu nemůžete.

S pozdravem Vaše nároky.cz