Reklamace/e-shopy: Opakovaná reklamace telefonu

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace zboží

Dobrý den. měla bych dotaz,dávala jsem telefon 2* na opravu poprvé to moc neopravili a po druhé ano, jenže po měsíci mi tel.zas nechce naběhnout. Chtěla bych vědět když už tam pujdu po třetí zda by mi mohli vrátit peníze. Děkuji

Dobrý den,

podle zákona má kupující při vadném plnění, které je nepodstatným porušením smlouvy právo na odstranění vady, anebo přiměřenou slevu z kupní ceny.

Jeli vadné plnění podstatným porušením smlouvy má kupující právo na odstoupení od smlouvy, na přiměřenou slevu z kupní ceny, na odstranění vady dodáním nové věci bez vady nebo na opravu věci. Jaké právo si kupující zvolil, sdělí prodávajícímu.

Pokud tedy telefon po dvou opravách stále nefunguje, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy až po třech stejných uznaných vadách.