Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Reklamace automobilu po opakovaných vadách

13.11.2018 - Dobry den, mam takovy problém pořídil jsem si auto na splátky. Bohužel se auto …

Reklamace zboží Reklamace automobilu Ostatní

Nová majitelka automobilu chce odstoupit od smlouvy

25.10.2018 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat před cca 3 mesicu jsem prodal auto škoda Fabie …

Odstoupení od smlouvy Ostatní Reklamace automobilu

Skrytá vada automobilu

16.10.2018 - Dobrý den, mám dotaz ohledně možné reklamace automobilu. Koupil jsem automobil …

Ostatní Reklamace Reklamace automobilu

Náhrada za vadu automobilu od prodejce

16.10.2018 - Dobrý den, potřebovala bych prosim poradit. Koupila jsem Passata b6 r.v. 2006. …

Ostatní Reklamace

Mohu nárokovat úhradu u prodejce?

15.10.2018 - Dobrý den, koupil jsem vůz od soukromé osoby a nebyl jsem plně informován o …

Ostatní Reklamace

Zničená bunda v čistírně

21.6.2018 - V cistirne mi znicili bundu, ktera stala 10000 Kc. Nechteji mi zaplatit …

Reklamace Ostatní