Reklamace/e-shopy: Reklamace jiného než objednaného zboží

Neuznaná reklamace

Dobrý den,nechali jsme si udělat na zakázku zatemňující rolety do oken.Výběr byl jednoduchý ložnice je laděna do černo bíla tak rolety v barvě černé .Po namontování odbornou firmou a po zatažení rolet je barva rolet vínova (růžová, červená)jen ne černá .Po tel.kontaktu s majitelem firmy nám bylo zděleno "co jste si objednali to máte " reklamaci nechtějí uznat.V kamenném obchodě momentálně není k zastižení .Prosím o radu jak v Této věci dále postupovat.Děkuji Bryndová

Dobrý den,

jestliže jste schopni dokázat, že jste si skutečně objednali černé rolety (například e-mailem), šance na uznání reklamace se zvyšuje. Doporučujeme obchodníka zaurgovat.

Pokud by obchodník odmítal spolupracovat, můžete se s nárok obrátit na příslušné soudy.

Jestliže byla cena žaluzií více než 5000 Kč, můžete se obrátit také na naše právníky. V takovém případě prosím zadejte případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz