Reklamace/e-shopy: Skrytá vada automobilu

Reklamace automobilu Reklamace

Dobry den, koupil jsen auto na inzerat. Prodavajici mi tvrdil, že s auta unika olej, že přetěsnil vanu a je to v poředku. Ujel jsem 100km a olej unika znovu. Mužu žadat penize spět? Auto už je přepsane na mou osobu Děkuji

Dobrý den,

pokuste se auto reklamovat. V prvé řadě máte právo na slevu z kupní ceny. Pokud by šlo o podstatnou vadu, která činí vůz neupotřebitelným (což v tomto případě zřejmě nebude podřaditelné pod tuto kategorii), nebo o závadu o níž prodávající v kupní smlouvě jasně prohlásil, že ji vozidlo nemá, můžete od smlouvy odstoupit.