Reklamace/e-shopy: Nevyřízená reklamace automobilu

Reklamace automobilu

Dobrý den ptřebuji poradit,mám 18 měsíců nové auto a je problém s tempomatem v červnu 2018 jsem to byl reklamovat a ze to nejde momentalně opravit a mám čekat už je to šestý měsíc a nic se neděje jak se màm zachovat a jaký mám možnosti děkuji Moudrý

Dobrý den,

u nových aut, tedy neojetých, se stanovuje doba 30 dnů na vyřízení reklamace. Pokud se tak nestane, kupujícímu vzniká nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz.

Pokud Vám nastanou jakékoliv komplikace při uplatnění vrácení peněz, prosím neváhejte si na našich stránkách zadat případ zdarma online.

S pozdravem,