Reklamace/e-shopy: Natočený tachometr

Reklamace automobilu

Dobrý den v bazaru jsem koupil v červenci auto nyní jsem začal řešit opravu a při tě příležitosti í stav tachometru a zjistil jsem že je tachometru natočený o 200 tisíc km.co mám dělat a jaké mám možnosti.diky za odpoved

Dobrý den,

dovoluji si Vás odkázat na již zodpovězený dotaz zde: https://www.vasenaroky.cz/poradna/stoceny-tachometr-u-zakoupeneho-vozidla?t=reklamace-automobilu .

Pokud se Vám nepodaří vyřešit situaci, neváhejte zadat svůj případ do našeho formuláře.

S pozdravem,