Reklamace/e-shopy: Nedodání návodu a pantů ke skříni

Reklamace zboží

Dobrý den ,u firmy MT nábytek jsem si zakoupila skříň GLADYS 2, nedodali mi ovšem návod na sestavení skříňky,není tam ani jeden pant ,ani jeden šroubek,deska na jedné straně má odštíplý roh.Poradíte kam se mám obrátit ,děkuji Prchalová

Dobrý den,

v tomto případě je ideální postup reklamovat produkt u výrobce. Pokud by s reklamací nesouhlasil, můžete se obrátit na Českou obchodní inspekci, která Vám může s řešením případu pomoci.

S pozdravem

vaše nároky.cz