Reklamace/e-shopy: Vrácení vadných součástek po reklamaci

Reklamace zboží

Dobrý den,mám právo požadovat po servisu vrácení vadných součástek? Jedná se o mobilní telefon,konkrétně vadnou kameru. Děkuji

Dobrý den,

v tomto případě záleží na obchodních podmínkách servisu. V obchodních podmínkách může být například uvedeno, že vadná součástka je započtena proti ceně opravy, a tudíž se stává majetkem servisu, a proto nemáte nárok vadnou součástku požadovat zpět. Zkuste si tedy prostudovat obchodní podmínky servisu, ve kterém Vám telefon opravovali.