Reklamace/e-shopy: Odstoupení od smlouvy o úvěru, neúměrně vysoké RPSN

Koupě automobilu

Dobrý den, před 2 dny jsem koupila auto v bazaru na splátky, dnes mi přišla smlouva o úvěru a když jsem zjistila že RPSN činí 39,2% ( o čem nebyla ani zmínka ) , dá se odstoupit od smlouvy když jsem ještě nic nezaplatila , v bazaru mi pouze řekli částku kterou si půjčím o úrocích neřekli vůbec nic. Teď vůbec nevim co mám dělat , vím , že je to moje chyba ale dá se odstoupit ? Děkuji

Dobrý den,

je nám líto, ale bez znalosti samotné smlouvy o úvěru a podmínek, za kterých byla (či nebyla) uzavřena bohužel nelze na Váš dotaz konkrétně odpovědět.