Reklamace/e-shopy: Reklamace vrzajících bot

Reklamace zboží

Dobrý den,koupila jsem si nové boty.V obchodě bylo vše vpohodě. Když jsem si vzala poprvé na nohy a vyrazila začali při chůzi vrzat :( je to hodně nepříjemné při chůzi.Vzahuje se na toto záruka?Děkuji předem za odpověď Šárka

Dobrý den,

v tomto případě by záleželo na posouzení výrobce. Určitě zkuste boty reklamovat a vyčkejte, co Vám bude sděleno. Je možné, že se bude jednat o vadu, nicméně toto rozhodnutí bude v kompetenci výrobce.

S pozravem