Reklamace/e-shopy: Nárok na reklamaci kočárku

Reklamace zboží

Dobry den , kupovala jsem kocarek 12/2016, jezdeny je vsak az od 5/2017. Behem 10ti mesicu se sjela kola az na "nit" odmitli me tuto vadu reklamovat. Obracim se na vas s dotazem jestli mam na reklamaci narok nebo ne ? Dekuju

Dobrý den,

je bohužel pravděpodobné, že se jedná o běžné opotřebení, a v tom případě nárok na reklamaci není. V případě, že se vám to nezdá, tak je třeba pro uplatnění nároku vypracovat znalecký posudek, který by dokazoval, že se jedná o vadu, nikoliv o běžné opotřebení způsobené užíváním.