Reklamace/e-shopy: Nedoplatek u operátora

Nesprávné vyúčtování služeb

Dobrý den, chci se zeptat - přišlo mi vyúčtování tel. hovorů z O2 a byla tam připsána částka 321,- jako nedoplatek. Když jsem zjišťovala o co se jedná, napsali, že se jedná o platbu z července 2014. Teď čekám o dokázání, že se to tak stalo, ale zajímá mě jestli po třech a více letech si můžou dovolit napsat, že kontrolou systému zjistili, že to bylo spárováno s platbou někoho jiného. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v tomto případě záleží na tom, kdy Vám vyúčtování skutečně přišlo – pokud to bylo v srpnu 2017 či později, tento nárok z roku 2014 je promlčen a O2 Vám jej nemůže účtovat.