Reklamace/e-shopy: Moji objednávku zrušili bez náhrady

Zrušená objednávka

dobrý den,objednal jsem na eshopu mobil (žádná extra nízká cena, i když sleva tam byla). objednávku akceptovali a potvrdili s tím, že nevědí, kdy zboží dorazí na sklad. následně mi napsali, že bude na skladě do týdne či čtrnácti dní a jestli chci počkat. odpověděl jsem, že ano. a dnes mi napsali, že bez náhrady mojí objednávku ruší a že mě nikdo nenutil to objednávat. mám právo na objednávce trvat? můžu koupit jinde a požadovat kompenzaci? děkuji.

Dobrý den,

pokud jste telefon zaplatil a objednávka Vám byla stornována, máte samozřejmě právo na vrácení uhrazené částky. V případě, že by e-shop částku i nadále zadržoval, jedná se o bezdůvodné obohacení. Pokud se tak stalo, zadejte si případ na stránkách www.vasenaroky.cz, kde naši právníci Váš případ zdarma posoudí a případně převezmou k řešení.