Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Zákonná lhůta pro vrácení peněz při zrušení objednávky zákazníkem

28.11.2018 - Dobrý den, před 14 dny jsem si na internetových stránkách --- koupil zboží v …

Vrácení peněz

Nárok na vrácení platby při prodání jiného modelu zboží

14.11.2018 - Dobrý den, včera jsem v obchodu kupoval hasící přístroj (HP) a po prodejci …

Chybná dodávka zboží Vrácení peněz

Vrácení peněz za nepoškozené zboží

10.10.2018 - Zakoupila jsem 3 ks pyzama ve vietnamske prodejne a druhy den jsem je nesla …

Reklamace Vrácení peněz

Zaplacení zrušené rezervace

14.7.2017 - Dobry den Na internetu jsem si nasel ubytovani v Chorvatsku u spol. Booking.co…

Vrácení peněz

Nárok na vrácení financí při nemoci zvířete

9.2.2017 - Dobrý den, 6.12. 2016 jsem si domů přivezla kocourka MCO a 12.1. mi zemřel, měl …

Vrácení peněz

Čím se řídí prodavající

17.11.2016 - Dobry den chci se zeptat prodávající se řídí reklamačním řádem nebo zákonem? …

Vrácení peněz

Prodávající nechce vrátit telefon ani peníze

25.11.2016 - Ráda bych se zeptala jak postupovat. Syn si koupil v bazaru telefon za …

Vrácení peněz

Domoci se navrácení peněz za notebook

8.11.2016 - Dobrý den. 1.8.2014 jsem koupila notebook, do 1.8.2016 byl 3x v opravě se …

Vrácení peněz

Sluchátka nejsou součásti věci

10.8.2016 - Dobrý den, byla mi uznána reklamace a prodejce odstupuje od smlouvy, ale chtěl …

Vrácení peněz

Reklamační lhůta

3.7.2015 - Dne 22.5.2015 v pátek jsem zakoupila telefon(poslední kus na prodejně).V …

Vrácení peněz

Třikrát stejná vada

6.11.2015 - Dobrý den,půjdu již po 3 reklamovat tablet, který jsem koupil v ... elektro, …

Vrácení peněz

Zboží nemá požadované vlastnosti

20.6.2015 - Dobrý den.13.5.2015 jsem si koupila zlatí řetízek o délce 55 cm v Č. Budějovicí…

Vrácení peněz

Vrácení peněz za motorku

21.5.2015 - Dobrý den mám dotaz daval jsem si motorku na renovaci a byl problém s motorem …

Vrácení peněz

11.11.2015 - V loňském roce jsem zakoupil v obchodě hodinky s gumovým páskem, který se …

Vrácení peněz