Reklamace/e-shopy: Objednání knih a následní insolvence firmy

Insolvence

Dobrý den, objednávala jsem si knihy 3.7. 2018, kdy jsem platila, pak následující měsíc dalo insolvenci samo na sebe a objednávky předali předplatnému, ty mi zaslali polovinu objednávky to jest 4 knihy a další 4 knihy v hodnotě 460 kč už ne a pořád, se mi celé září, psali, že to nemají celé a posléze, že to řeší a řeší a on je říjen a odpověd, řešení už žádná. Co mi radíte dál, mám to dát na Polici čr, nebo jak to chodí když si to přehodí mezi sebou a je insolvence? Děkuji vám za váš čas v odpovědi věnované.

Dobrý den,

z Vašeho dotazu nevyplývají jednotlivé souvislosti. Obecně, pokud je společnost v insolvenci a Vy máte vůči ní pohledávku, tak se podává insolvenční přihláška.