Reklamace/e-shopy: Reklamace použitého mobilu

Reklamace zboží

dobrý den, koupila jsem si použitý mobil Zopo color f2 v prodejně mobil pohotovost...mam ho i se zárukou..strašně se seká a je pomalý,myslíte že bych si mohla vzit novy ? nebo jak ? :o

Vážená paní,

Pokud mobil z důvodu vady nelze používat, jedná se o podstatné porušení smlouvy, kdy máte nárok na opravu věci, dodání nové věci, přiměřenou slevu z kupní ceny, nebo odstoupení od smlouvy. Je však třeba prodejce informovat o tom, jaké právo jste si zvolila. Obecně se však u telefonů v této cenové relaci nedá očekávat příliš vysoký a stabilní výkon.

S pozdravem, Vaše nároky.cz