Reklamace/e-shopy: Poškození kočárku na reklamaci

Reklamace zboží

Dobrý den . Chtěla jsem se zeptat . Kupovali jsme kočárek v kamenném obchodě. Po týdnu sme ho reklamovali kvůli rotaci kol a špatně brzde. Reklamace nam po 30ti dnech byla zamítnuta kočárek nam byl poslán zpět ale s prasklou rukojeti. Tedy zničen přepravou na reklamaci . Chci se zeptat je možné vrácení peněz nebo musím čekat opět dalších 30 dní? Děkuji

Dobrý den,

bohužel v takovém případě musíte znovu poslat kočárek na reklamaci, avšak pokud nemáte cokoliv, co by prokázalo, že kočárek byl poškozen při reklamaci, bude se věc těžko prokazovat.