Reklamace/e-shopy: Vrácení karavanu

Reklamace zboží

Dobrý den mám dotaz ohledně vrácení karavanu.Před 2 měsíci jsem prodal starší karavan.Po měsíci a půl volal kupec,že zjistil že je rozbitá lednice(prý neopravitelně),tak že mě chce karavan vrátit.Při koupi si karavan 3 hodiny prohlížel a všechno zkoušel.Lednice fungovala.Má nárok na vracení karavanu?Děkuji za odpověď Novák.Ještě jsem mu dal slevu 15000kč z kupní ceny.

Dobrý den,

v tomto případě se nejspíše nejedná o závadu, která by znamenala podstatné porušení smlouvy, tedy nárok na odstoupení smlouvy zde kupující mít nebude, pokud s tím nebudete souhlasit. Pokud závada na lednici byla již v době prodeje, má ale kupující nárok na slevu z kupní ceny.

S pozdravem, Vašenároky.cz