Reklamace/e-shopy: Záruka zboží po opravě

Reklamace zboží

Reklamoval sem varnou konev Philips, týden před skončením záruky. Začala protékat ve spodní části, oprava byla provedena vyčištěním těsnění, po 5 měsících konev začala zase tec. Chci se zeptat jakou má tento výrobek záruku po opravě. Bylo mi sděleno že už je to po záruce. Mám zato že kdyby byla oprava provedena výměnou nového těsnění tak bych toto neřešil. Děkuji s pozdravem

Vážený pane,

záruční doba se opravou bohužel nikterak neprodlužuje. Pokud je konvice po záruce, není zde bohužel možnost ji opětovně reklamovat a nezbývá tak, než těsnění vyčistit či vyměnit na vlastní náklady. Záruční doba se prodlužuje pouze o dobu, kdy byla konvice v opravě a nemohl jste ji používat, což určitě nebylo 5 měsíců.

S pozdravem Vaše nároky.cz